dwa pady jeden netbook i windows 7

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
ganjor86
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 01 marca 2010, 17:45

dwa pady jeden netbook i windows 7

Post autor: ganjor86 »

Sprawa jest taka że moja dziewczyna ma netbooka i chcieliśmy w coś pograć ale nie jest to maszyna która oszałamia osiągami więc pomyślałem o emulatorze jakimś :) myślę o nes nintendo64 i jak da radę to ps1 znalazłem to forum i pomyślałem że tu są jacyś maniacy emulacji i pomogą. Problemy są takie że chce tani i w miarę dobry pad tak do 25zł i chce podłączyć je na raz do netbooka żeby móc pograć w tekena i inne bijatyki na dwie osoby. Czy są emulatory które obsługują dwa pady usb ? Jeśli tak to jakie i jakie emulatory i romy z jakich konsoli polecacie na ta "wysoko obliczeniowa" maszynę :P po prostu co ja potrzebuje żeby się wirtualnie bić i ścigać z moja dziewczyną ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :) i gdyby ktoś miał ciekawe propozycje na linuxa to jest na tym netbooku ubuntu 9.10
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czy są emulatory które obsługują dwa pady usb ?
Większość emulatorów obsługuje 2 kontrolery.
Jeśli tak to jakie i jakie emulatory i romy z jakich konsoli polecacie na ta "wysoko obliczeniowa" maszynę
1) Jeśli komputer pociągnie Win7 to pociągnie również większość emulatorów konsol piątej generacji.
2) każdy ma swój ulubiony emulator, te najbardziej znane i najczęściej polecane to ePSXe (PSX) i Project64 (N64).
3) Z gier poleciłbym:
a) bijatyki to domena PlayStation - jest tego cała masa:Tekken3, Soul Blade, Street Fighter Alpha 3, Mortal Kombat Trilogy, Bushido Blade, Marvel vs. Capcom: Clash of Super Heroes, a w kooperacji Fighting Force oraz Metal Slug X.
b) wyścigi na PSXa: Wipeout XL, Ridge Racer Type 4, Gran Turismo 2, Colin McRae Rally (2), Crash Team Racing Micro Machines V3 oraz słabo znany RC De Go!
c) gry z N64: Super Smash Bros., Mario Kart 64, Wave Race 64,
Problemy są takie że chce tani i w miarę dobry pad tak do 25zł
Problem jest natomiast taki, że za 25zł dobrego pada nie kupisz
2BII!2B
ODPOWIEDZ