Brak jakiegos plika!!!

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
zielak
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 października 2003, 23:16
Kontakt:

Brak jakiegos plika!!!

Post autor: zielak »

Otoz szukalem przez dwa dni taka strone jak ta :) i jestem z tego zadowolony :) otoz z tej strony sciagnolem pluginy :) oraz programik ePSX 1.5.2 czy jakos tak jezeli chodzi o ustawienia pluginu graficznego to mam tak samo jak administrator tego forum a do cd-romu mam taki plugin jaki jest zalecany przez was :) i w trakcie konfiguracji jest brak plika d3d9.dll nie wiem o co chodzi itp :( uruchamiam plytke z CD niby czyta ale w ogole nie ma obrazu nic a nic :( nie wiem co mam zrobic moze wy cos wiecie na ten teamt??:) mam
win XP
athlon 1.2 GHZ
radeon 9000PRO 128 DDR 550 mhz
WD Caviar HDD
sb PCI 128
doradzicie cos??:)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Na dobry poczatek zainstaluj DirectX'a, nastepnie najnowsze stery do karty graficznej i sterowniki ASPI. Dziala ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

sprobuj zainstalowac DX9 - przynajmniej na to wskazuje blad o ktorym piszesz.

BTW; co to za plugin? bo wyglada to bardzo dziwnie - taki blad nie powinien sie pojawic bo zaden plugs (chyba oprocz Nick3D, ktory jest prawdde mowiac niezbyt popularny) nie wymaga zainstalowania DirectX w wersji 9.
2BII!2B
zielak
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 października 2003, 23:16
Kontakt:

Post autor: zielak »

Dziekuje was bardzo za pomoc po zainstalowaniu DirectX 9.0 wszystko oki najnowzse stery zainstalowalem i gran turismo chodzi jak marzenia aaa juz chcialem kupic konsolke ;) a jezeli chodzi o plugin to mam
Pete`s GPU w wersji 1.74 czy jakos tak :) wg mnie to jedne z lepszych tak przypuszczam :) pozdrawiam was bardzo i cieszy mnie bardzo to ze znalazlem wlasnie ta stronke ktora szukalem przez 2 dni ale mam ja :) browki dla was :]
ODPOWIEDZ