problem z padem i z save

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
At_
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 04 października 2003, 11:25

problem z padem i z save

Post autor: At_ »

PSX bawie sie od niedawna i pewnie dla niektorych moje problemy beda wydawaly sie smieszne. Mam pada manta multimedia pc usb dual shock 2 i problem jest z funkcja force feedback, czesto jak chce ja wlaczyc to gierki sie wieszaja (np. Duke Nuken Land of the Babes). Czy jest cos w rodzaju patcha lub pluginu, ktory by dobrze bylo zainstalowac aby z padem wszystko gralo?

Jak "saveovac" chodzi mi jaki przycisk z klawiatury ta funkcje obsluguje?
dzieki
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Save - F1
Load - F3

Co do pada, to na ePSXe wystepuja problemy z FF, gdy uzywany jest pad inny od Dual Shock'a. Pokombinuj z ustawieniami (Config >>> Joypad), ustaw w konfigu na Digital/Analog(F5).
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

A na F2 wybierasz sloty do sejwowania ;-)
Skoro juz mowa o padach - czy ktos moglby mi podac adres strony, na ktorej bede mogl zamowic sobie przejsciowke PSXtoPC (oczywiscie w miare tania :twisted:), albo ewentualnie dac adres sklepu w ktorym cos takiego mozna dostac (najlepiej, jakby znajdowal sie w woj. Slaskim).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mam pada manta multimedia pc usb dual shock 2 i problem jest z funkcja force feedback, czesto jak chce ja wlaczyc to gierki sie wieszaja
Zainstaluj najnowsze sterowniki dla swojego kontrolera, albo spróbuj zainstalowa? stery dla przej?ciówki USB > TUTAJ S? NAJLEPSZE
Czy jest cos w rodzaju patcha lub pluginu, ktory by dobrze bylo zainstalowac aby z padem wszystko gralo?
Niestety w chwili obecnej czego? takiego nie ma - spróbuj z nowymi sterami.
czy ktos moglby mi podac adres strony, na ktorej bede mogl zamowic sobie przejsciowke PSXtoPC
Jest na dole TEJ strony.
2BII!2B
ODPOWIEDZ