Pad do 30 zł jaki ?

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Przemek1112
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 06 sierpnia 2008, 13:11

Pad do 30 zł jaki ?

Post autor: Przemek1112 »

Witam, interesuje mnie zakup pada PC do 30 zł z przesyłką.

Znalazłem coś takiego:
http://www.allegro.pl/item1042763118_pa ... aniej.html

Czy może ktoś wie coś na jego temat jak się sprawuje ?


Nie zależy mi na żadnym firmowym czy tam oryginalnym padzie który będzie niezniszczalny - wystarczy mi taki żeby pochodził z rok może dwa. Głównie będę go używał do PCSXA i epsxa, czasem też do gier na pc.

Oczywiście jestem otwarty na inne wasze propozycje :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Chcesz tanio i solidnie:
http://www.allegro.pl/item1030556173_lo ... obacz.html

to nie chodzi o to żeby było firmowo, tylko o to żeby wytrzymało te dwa lata, a nie oszukujmy się - przy normalnym użytkowaniu żadne z wynalazków za 30zł nie przetrwa 6 miesięcy, już nie wspomnę, że prawdopodobnie nie będzie działał tak jak powinien.

Ewentualnie możesz spróbować zdobyć używanego duala, ale porządna przejściówka (czyt. z poprawną obsługą wibracji) przebije kilkukrotnie zakładany budżet.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Wtrace swoje trzy grosze. Nie ma czegos takiego jak tani i dobry pad. Nie baw sie w oszczedzanie, zainwestuj w oryginalnego Dual Shock'a + przelotke. Bedziesz zadowolony. To kontroler na lata. Osobiscie nigdy zadnego nie zajechalem, a na stanie mam jeszcze egzemplarz pochodzacy z czasow, kiedy nikt nie myslal o przejsciowkach do peceta.

Logitechow nie odradzam, ale mialem z nimi nieciekawe doswiadczenia. Dwie sztuki bardzo szybko zuzyly sie mechanicznie, pomimo mojego delikatnego grania. Logitech znajomego, z ktorym swego czasu pogrywalem towarzysko w PES'y rowniez zlapal usterke - z tego co pamietam ulamal sie jakis element krzyzaka, przez co granie bylo mozliwe tylko na analogu. Podkreslam, trupy padow, o ktorych wspominam nie byly katowane.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zgodzę się z powyższym, aczkolwiek chciałbym zauważyć że DS(2) oraz sensowna przejściówka to wydatek dużo większy aniżeli 30zł. Licząc z grubsza 120zł (lub więcej).
2BII!2B
ODPOWIEDZ