Problem ze Spyro the year of the dragon

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

No ,dobra, wszak Polska to kraj ludzi starych- parafrazując mojego Idola:).

Byłam przy narodzinach Kultu w Jarocinie..
Teraz ja polegam na Twojej inteligencji w posługiwaniu się googlami;).


Ela..

Oczekuję wzajemności;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Z googlem idzie mi całkiem nieźle - niemniej wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że narodziny i debiut Kultu w Jarocina to dwa odmienne wydarzenia, co więcej oddalone od siebie czasowo o dobre 5 lat. Niemniej jednak wywnioskować można, że jeśli byłaś w '87 w Jarocinie, mając pewnikiem jakieś 15-17lat, to w chwili obecnej masz jakieś... 18 wiosen na karku :D Dobrze kombinuje?

Co więcej, i tu wracając do wcześniejszego wątku - martensy, bandana... a na dodatek Spyro - Elu, w tym wieku :P... mogę napisać tylko jedno - widzisz, miałem racje - hardcorowa z Ciebie babka :D

Karol.
2BII!2B
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

Drogi Karolu, pisząc o Kulcie i Jarocinie,miałam na myśli narodziny tegoż dla szerszej publiczności.Ponieważ zaś mam "doktorat" z Kultu, to wiem,że zaczęli grać koło roku 1987:).W Jarocinie zaś objawili się w 1986:).
Z przedziałem wiekowym całkiem nieźle sobie poradziłeś i Twe kombinacje są jak najbardziej prawidłowe:).
Dziękuję Ci jednak,że nie napisałeś o mnie,że "jestem hardcorem":) a jedynie hardcorowa.Cóż, staram się jak mogę by doszczętnie nie zgnuśnieć.

Pozdrawiam z deszczowego Śląska Dolnego.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Droga Elu, hardcorów jest tu wielu - wystarczy spojrzeć na kulturę wypowiedzi i słowa oraz liczne błędy ortograficzne i stylistyczne jakie robi niejedna osoba wypowiadająca się na tym forum... bogaty o tą wiedzę mogę zdecydowanie stwierdzić że do ich grona nie należysz :] Wręcz przeciwnie, Twoje wypowiedzi czyta się świetni, tym bardziej cieszy fakt, że padają one spod palców takiej kobiety, takiej, w sensie, która prócz setki codziennych obowiązków potrafi znaleźć czas i siłę i na to by wyskoczyć w martensach na koncert i siąść przed konsolą zagrywając się w niezapomniane klasyki. Cóż, mogę rzec wspomniana cecha, jest ciężka do znalezienia u przedstawicielek płci ładniejszej w wieku szkolnym, a u dwudziestoparoletnich osobników opisywanego gatunku w zasadzie kompletnie zanikła, rozumie się więc samo przez się, że jestem pełen podziwu...

... tym bardziej że sam osobiście mam mniejszy przebieg na liczniku, wyglądam co prawda na lat dwadzieścia, czuję się za to na dobre czterdzieści (a mam coś po środku), ostatnio uzmysłowiłem sobie, że stabilizacja której przez wile lat się panicznie bałem, jest czymś co nie tyle mnie dziś nie przeraża co wręcz pociąga, coraz więcej rzeczy mnie męczy, na coraz więcej nie mam sił i ochoty, wiek daje mi się we znaki nawet w sferze... ehhh, szkoda gadać... pozostanę przy stwierdzeniu, że jestem pełen podziwu, a urwany wątek, dokończę, jeśli będziemy mieć ku temu okazji przy jakimś trunku bo to nie miejsce na takie dyskusje:D

P.S. W ubiegłym roku byłem na okolicznościowym koncercie KULTu i jak mam być szczery to średnio się bawiłem - może z uwagi, że przyjechałem samochodem, może dlatego że lało i było zimno jak diabli, a nóż widelec to z powodu wycieńczenia po tygodniowej harówce :D
2BII!2B
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

Drogi Karolu, ogarnął mnie jakiś smutek po przeczytaniu Twego postu..przepraszam, że nie napiszę teraz więcej ale jestem tu dosłownie na chwilkę, ale chcę żebyś wiedział,że przeczytałam i że ...jestem..


Pozdrawiam, tym razem ze słonecznego i cieplutkiego Śląska Dolnego:).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Oj przestań, proszę... i wybacz, po dwóch piwach zawsze mnie melancholia łapie.... jednak, na przyszłość, obiecuję się poprawić :]
2BII!2B
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

Hmmm, wspaniałomyślnie wybaczam:).
Coś na poprawę humoru zapodam więc- moje motto:

Mam czterdzieści,
wyglądam na trzydzieści,
czuję się na dwadzieścia,
a zachowuję na dziesięć:)..

Uśmiech się,Drogi Karolu:)..
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na pocieszenie napiszę Ci że ostatni punkt Twojego programu pokrywa sie z moim zapatrywaniem na świat i obawiam, a zarazem cieszę się że to się raczej nigdy nie zmieni :D Co do pozostałych spraw - wybazgrałem niusa, na dodatek drugiego w tym miesiącu, więc pomijając fakt że jestem w szoku (że mi się chciało to zrobić) to chyba będzie dobrze... szczególnie, że...
... i tu mój akapit pt. na pocieszenie napiszę Ci, że...

... od dzisiaj mam weekend :P
2BII!2B
Elishka
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:33

Post autor: Elishka »

Wielkie mi rzeczy, wolny weekend;)..Ja to nawet pamiętam co to jest i ile znaczy;)..Tylko kiedy to było, ehh...
A tak poważnie, oczywiście gratuluję i zazdroszczę,Drogi Kolego;)..
Wypoczywaj więc i korzystaj z pięknej aury,,,


P.S.
I nawet nie waż się zmieniać!!
Też wyczekujesz na świeży groszek?;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Droga koleżanko, wolny to ja mam każdy weekend :D inna sprawa gdy jednego tygodnia zaczyna się w środę, a kolejnego w czwartek :P

A co się postscriptum tyczy, obawiam się że będziesz musiała objaśnić mi co masz na myśli jako że nie wiem o co chodzi - mój groszek jest zawsze świeży :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ