B-day meeting v2010.01

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

B-day meeting v2010.01

Post autor: winter_mute »

Doprawdy dziwne uczucie zobaczyć swój wpis na głównej po tak długim czasie, niemniej biorąc pod uwagę, że parę (a w zasadzie para) osób o to prosiła, a każdy kolejny dzień zbliża nas do sierpnia, warto zaznaczyć, że we wspomnianym wyżej miesiącu po raz kolejny (konkretnie trzeci) organizujemy spotkanie z okazji urodzin serwisu. Tym samym, chciałbym rozwiać wszelkie pogłoski o naszej śmierci, a niedowiarkom i wszelkim osobom wykazującym ku temu chęć, umożliwić przekonanie o tym fakcie na własne oczy. Tyle w kwestii wstępu.
Obrazek
Pora na konkrety. Na początku, tradycyjnie informuję, że impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, a co się pierwszych ustaleń z nią związanych tyczy, na dzień dzisiejszy nadmienię tylko to, co wyciekło już na forum - startujemy równie tradycyjnie, w ostatni piątek lipca. Zgodnie ze sprawdzonym harmonogramem, miejsca zbiórek to standardowo Katowice (ok południa), bądź Żywiec (ok. wieczoru), a podstawowe koszta logistyczne wynoszą: transport ~20zł (w jedną stronę licząc od Katowic), oraz zakwaterowanie 10zł (za dobę). Dalsze informacje będą podawane po ustaleniu, wszystkim zainteresowanym, zgodnie z zapotrzebowaniem. Samych zainteresowanych zaś, uprasza się o zgłaszanie chęci udziału w niniejszym spotkaniu za pomocą komentarza do niniejszego niusa. Dziękuję... za uwagę, szczególnie, ze powyższa wiadomość, średnio składna mi wyszła :]
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Las rak. Haha.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Las rak. Haha.
też tradycyjnie :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

W takich sytuacjach tylko propaganda.

Alfabetycznie:

1. Adult
2. BzyRes
3. w_m

No i na zachete - nie wiem, czy wszyscy wiedza, ale kto nie pojedzie, ten fujara.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

zabierz siostrę, może i mnie kogoś się uda wtedy wyciągnąć... obecnie wszystkie moje znajome boją się Adulta... bardzo słusznie zresztą :D

A tak bardziej serio - wysłałem już info o zjeździe poza granice naszego kraju, z początkiem lipca odezwę się do Łukasz i Grześka.

edit1: tak swoją drogą, co miałem zabrać w tym roku? kombinerki do cięcia metalu :) ... i ... no właśnie miało być coś jeszcze, tylko co?
edit2: Nie wiecie czy Kamil jest nadal w Polsce? [nieaktualne - siedzi w Holandii]
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

To ja podziękuje za takie twoje znajome które tak łatwo wystraszyć. Nie przepadam za strachliwymi kobietami :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

tak swoją drogą, co miałem zabrać w tym roku? kombinerki do cięcia metalu
To ostatnio mielismy problemy z metalami?

PS Zarowke do lodowki.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

To ostatnio mielismy problemy z metalami?
Fajnie, że nie pamiętasz po co te nożyce :/
PS Zarowke do lodowki.
Co jakiś czas wypytuję okolicznych złomiarzy, ale to ciężki temat :)

EDIT: wiem co trzeba koniecznie zabrać - STOPERY!

Z innych wieści:
- święta trójca zaklepana, Adrianowi się wyklarowała sytuacja i wiadomo już że jedzie (tak piszę, bo się nie pochwalił powyżej)
- resztę osób zaczynam męczyć z początkiem lipca :) [też pomyślcie kogo zabrać]
- padła propozycja by się zrzucić na butelkę zielonego, co Ty na to Bzyku?
- co to było, to porzeczkowe w pociągu, bo chyba w to zainwestuje na drogę w tym roku :]
Adult pisze:To ja podziękuje za takie twoje znajome które tak łatwo wystraszyć. Nie przepadam za strachliwymi kobietami
A kto powiedział, że jak wezmę ze sobą jakieś kobiety, to zrobię to z myślą o Tobie? :P

A swoją drogą, bierzesz swoją zabawkę na ołów, tak jak to kiedyś deklarowałeś?
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ja w ogole malo pamietam z ostatniego, takze nie bijcie. A propos zatyczek, zajme sie tym.

Obrazek

Co do zielonego, to obawiam sie, ze nie starczy budzetu, ale jeszcze pomysle i dam znac ze dwa tygodnie przed wyjazdem. Btw, mam ciekawa flaszke. Gruszowke 60%. Dostalem w prezencie i trzymam ja od wrzesnia zeszlego roku specjalnie na te okazje. A cudo z pociagu to Absolut Kurant.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A cudo z pociagu to Absolut Kurant.
Ooooo, dzięki...

Z innych wieści - miałem poczekać, ale nie bardzo dałem rade wytrzymać i mam kolejne potwierdzenie... z zeszłorocznej ekipy będzie również Łukasz, oczywiście zaprosiłem też Grzegorza, ale w sprawie wizyty tego drugiego i ewentualnych dodatkowych gości z zaprzyjaźnionego serwisu temat jest na chwile obecną za świeży - innymi słowy czekam na ich decyzje. To raz.

Dwa - skoro jest już wiadome, że nie jedziemy we dwójkę, wykonałem szybki telefon do szefa wszystkich szefów i wstępnie mamy rezerwację miejsc, a szczegóły się jeszcze dogada.

Wreszcie po trzecie primo, zastanówcie się czy nie przydałby się nam samochód. Z mojej strony nie powinno być z tym problemów jednakże z góry zaznaczam że mój środek komunikacji jest dość ograniczony - pod górę wjedzie, spokojnie i w dodatku można do niego wrzucić wszystkie plecaki, bo już cisnąłem pod większe wzniesienia... na 5-tce, mając ponad 600 kg ładunku, z tym, że ma tylko 2 miejsca siedzące wliczając w to miejsce dla kierowcy.

P.S. Bzyku, co do kwestii finansowych, zostawiłem Ci małe info na gg.
2BII!2B
ODPOWIEDZ