FFVII spolszczone zawiesza się [PSX]

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry Final Fantasy VII w wersji na konsolę Sony PlayStation. Strona tłumaczenia: <a href="http://ff7pl.psemu.pl">ff7pl.psemu.pl</a>

Moderator: browar

Bezimienny07pl
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 08 czerwca 2008, 07:05

FFVII spolszczone zawiesza się [PSX]

Post autor: Bezimienny07pl »

Pozwolę sobie zacytować od jednego forumowicza
Witam, mam pewien problem z Final Fantasy VII ,które jest Spolszczone z waszej strony.Konkretnie chodzi o to że na 2CD w Forgotten City w momencie gdy Bugenhagen wkłada klucz starożytnych i na wodospadzie ma pokazać się filmik,obraz robi się ciemny i komputer wydaje dziwaczny dźwięk Sad .Z jakiego powodu
tak się dzieje i jak można ten problem rozwiązać? Smile

Prosze o jak najszybszą odpowiedź Smile
Z góry dziękuje Very Happy
Mam dokładnie ten sam problem tylko że gram na konsoli. Jakieś pomysły? Próbowałem zagrać ten kawałek gry na ENG i POL ale to samo.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

przenoszę do stosownego działu
2BII!2B
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Polecam allegro, bo grasz na uszkodzonym piracie.
Chyba, że uruchamiasz finala na PSP. Podobno trzeba zakombinować z wersjami popsów, żeby ten moment przeszedł bez zgrzytów.
Pozdrawiam
Obrazek
Bezimienny07pl
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 08 czerwca 2008, 07:05

Post autor: Bezimienny07pl »

ehhh. a jak inaczej miałem zrobić PL? Jak niżeli na piracie?
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Kurczę, ciężkie pytanie mi zadałeś, ale spróbuję ci odpowiedzieć...
Może zrób iso ze swoich oryginalnych płyt i je spatchuj. Uwierz, że metoda działa jak marzenie.
Obrazek
Bezimienny07pl
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 08 czerwca 2008, 07:05

Post autor: Bezimienny07pl »

Nah... czyli se nie dokończe gry bo starzy boją się że na allegro ich okradną. Dobra do zamknięcia nie mam pytań...
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Ja nie mówię, że jestem święty, ale czego ode mnie oczekujesz? Mam ci dać linka do działającego pirata, wysłać ci płyty pocztą? Znasz już źródło problemu. Twoja sprawa jak go rozwiążesz. Ja nie będę ci tu moralizował, ani cię potępiał.
BTW ten fragment powinien przejść na tej wadliwej, angielskiej wersji, więc może źle się nagrała. Nic więcej nie mogę dla ciebie zrobić.
Pozdrawiam
Obrazek
Bezimienny07pl
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 08 czerwca 2008, 07:05

Post autor: Bezimienny07pl »

dobra to jest tak wgrałem se tego pirata na ENG czyli bez patchów ale dalej wiesza a jak ściągnąłem inną wersję to już nie był PAL tylko NTSC czyli savy z PAL nie działają tam... co zrobić????
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Bardzo bym cię prosił o nierozmawianie na tym forum o piractwie. Nie będzie to tutaj tolerowane.
Patch jest do wersji PAL angielskiej, więc nawet gdybyś zmienił grę tak, by "widziała" palowskie sejwy (co jest możliwe swoją drogą) nic ci to nie da.
Następna wzmianka o ściąganiu, piratach albo torrentach i zamykam temat.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

browar -skoro już się obijasz po forum... to lekko offtopując,.. co robisz na przełomie lipca i sierpnia? :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ