PROBLEM jest dalej :/

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
lisek2912
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 06 czerwca 2010, 09:43

PROBLEM jest dalej :/

Post autor: lisek2912 »

Pobrałem emulator i tekkena 5 mam biosy i pluginy wszystko było juz w emulatorze odpalam tekkena i oto takie cos mi sie pojawia...

http://img24.imageshack.us/f/beztytuusynf.jpg/

wie ktoś o co chodzi ?
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

To jest proste w folderze bios powinien byc plik o nazwie EROM
1. Sprawdz moze go nie wypakowales albo nie skopiowales
2. Sciagnij nowy bios
3. Nie wiem czy to cos da ale napisz do mnie na gg (numer w profilu) to ja przesle ci ten plik EROM
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

sam się prosiłeś o problemy - ściągnąłeś dupiatą wersję gry to masz klocki.


EoS.
2BII!2B
lisek2912
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 06 czerwca 2010, 09:43

Post autor: lisek2912 »

To prosze bardzo wzuc mi na serwer twoim zdaniem najlepszy wersje + bios + pluginy nooo ??// ciekawe czy zadziała mi :} bo cos powątpiewam...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

w tej sytuacji mogę powiedzieć tylko jedno - pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

To nigdy nie było, nie jest i nie będzie pirackie forum - zdecydowanie pomyliłeś adres.

i nie kłóć się więcej jak nie masz racji - screen z Tkk5 odpalonego na wersji ze strony domowej emulatora:
http://images45.fotosik.pl/312/1345e96928d80b5f.jpg
2BII!2B
lisek2912
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 06 czerwca 2010, 09:43

Post autor: lisek2912 »

Koleś po co sie wogóle wypowiadasz skoro niechcesz mi pomóc >?

Co z tego ze mi dajesz linka z fotką z gry ? Wejdz na you tuba zobaczysz mnóstwo filmików gdzie nawet graja w Tekkena 5 boże...........

Co z tego ze mi powiesz ze emulator jest na domowej wersji skoro ja niewiem jaki bios i jakie pluiginy wgrac no zastanów sie chłopie trosze moze co ? Nie rozumiesz ze jestem zielony w emulacji a ty troche pewnie lizłes juz tego tematu to wiesz o co biega gdzie co szukac i wklejac a ja nie mam pojecia jak sie ruszyc co wkleic zeby to działało a zalerzy mi zeby pograc w tekkena 5 na pc :/ wiec jesli mozesz to moze niewiem daj mi swój emulator skonfigurowany ?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Po pierwsze - netykieta. Po drugie - problem polega na tym, ze jestes idiota ciezkiego kalibru i nie pomoga ci nawet elektrowstrzasy, a co dopiero klarowny w przekazie odzew w_m'a... Po trzecie - pakuj sie i na razie.
lisek2912
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 06 czerwca 2010, 09:43

Post autor: lisek2912 »

Mam pytanie co to jest za forum ?
Po co one jest ?

Po to zeby ublizać ? A moze po to zeby pisać głupie posty...
Dziekuje dowidzeniachamstwo i tyle , heh i tutejsze zachowanie admina :] gratulacje tyle w temacie panowie. Zero pomocy z waszej strony.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze: kolesiów to sobie poszukaj pod blokiem/domem, w zależności od wieku: w piaskownicy, na ławce lub przy budce z piwem.

Po drugie: rusz kapustą, bo skoro nie potrafisz powiązać najprostszych faktów i wyciągnąć elementarnych wniosków z powyższych treści, to tego co się na Twojej szyi (o ile taką posiadasz) znajduje ciężko głową nazwać. Widzisz, tak się składa, że odpowiedź dot. Twojego problemu została już zamieszczona w temacie, wytłumaczę Ci to jednak łopatologicznie, bo widzę że inaczej nie dojdzie, a swoją drogą nie chcę być postrzegany za ignoranta (etykietkę pt "cham i gbur" możesz sobie do mnie doklejać, mam to w nosie). Otóż, ponieważ emulator wyświetla informację, że gra jest w wersji na rynek amerykański, a na dodatek nie zgadza się mu suma kontrolna pliku wykonywalnego, sprawą oczywistą dla mnie jest, że ściągnąłeś grę z internetu, w dodatku w kopii źle zrzuconej i zmodyfikowanej w sposób znany jedynie autorowi tego syfu. PCSX2 został napisany wyłącznie z myślą o obsłudze oryginalnych kopii gier bo nikt nie będzie siedział 3 lata i dostosowywał go do potrzeb dziesiątek pirackich modyfikacji każdego tytułu. Skoro więc wspomniane przez Ciebie filmy na yt, czy zlinkowany przeze mnie screen świadczą o tym że tytuł pracuje, jasnym jest że masz zwaloną kopię i w tym leży przyczyna problemu. Teorie na temat ustawień i biosu są zaś na moje oko wyssane z palca, bo tak się dziwnie składa, że nie tak dawno testowany przeze mnie Tekken5 pracuje na domyślnych ustawieniach emulatora, bez najmniejszego problemu, a przez to jakiekolwiek grzebanie w pluginach, czy głównych opcjach PCSX2 nie jest wymagane. Reasumując... i tu...

Po trzecie: Jeśli czegoś wymagasz od innych - jak w tym przypadku pomocy na forum - zacznij wpierw wymagać od siebie. Rejestrując się na forum jesteś zobowiązany do przeczytania i przestrzegania regulaminu, nie zrobiłeś tego - jak dla mnie nie masz szacunku dla zasad tu panujących. Jeśli nie czytałeś regulaminu, to nie przejrzałeś również FAQ i Artykułów, w których opisane jest większość problemów i choćby instrukcja instalacji oraz konfiguracji PCSX2 - nie masz szacunku dla 8 lat mojej pracy. Wchodzisz i pytasz o rzecz oczywistą i omawianą wielokrotnie - brak szacunku dla innych forumowiczów, z szczególnym uwzględnieniem tych, którzy starają się pomóc. Jesteś zielony w temacie, ok, to jednak nie usprawiedliwia złodziejstwa (bo ściąganie oprogramowania takiego jak BIOS konsoli i komercyjne gry to nic innego jak kradzież) i kompletnej ignorancji (rozwinięcie w niniejszym paragrafie) jaką się wykazałeś.


Temat niezgodny z postanowieniami regulaminu, zamykam.
2BII!2B
Zablokowany