Konfiguracja pod dbz i gow

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
byczekg221
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 30 marca 2009, 14:46

Konfiguracja pod dbz i gow

Post autor: byczekg221 »

Witam, niedługo mam zamiar sobie kupić ps2 i mam parę gier ale zanim sobie go kupie gram na emu i mam 2 pytania ...
1.czy bt3, dragon ball infinite world, i god of war 1/2 będą mi działały na pcsxie tak na około 80-100% ? pewien miły osobnik powiedział mi że ma 100% w tych trzech grach z kompem takim jak ja ... inna karta tylko (gorsza)

2. jak skonfigurować pcsxa żeby tak mi te gry działały na maksymalnej liczbie fpsów jaką mój komp może wyciągnąć ... chodzi mi o pcsxia r1736 czy jakoś tak ... ten o którym pisałem wcześniej własnie taki miał

no to tutaj pare informacji:
komp
procek: amdathlon 4000+
ram: 1gb
karta graficzna : gf8600gt

mam windowsa xp z sp3

a teraz informacje o tym jak mi gry działają ...
dbz infinite world: 80% prędkości ... ale jakoś to wolno działa jak w spowolnieniu jakimś

dbz bt3 : 85-110%

dbz sagas: dawno nie grałem bo moim zdaniem gra to shit ... ale około 80%

god of wara jeszcze nie mam bo nie wiem czy warto załatwiać sobie skoro tak słabo mi działają gry

no i myślę ze to wystarczy jak coś to pytać w temacie
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

pewien miły osobnik
To Ja :D

Ale ale ale
jak skonfigurować pcsxa żeby tak mi te gry działały na maksymalnej liczbie fpsów

Kazdego kompa trzeba inaczej skonfigurowac wiem ze masz podobny do mojego ale i tak moim zdaniem powinienes probowac metoda prob i bledow (jezeli wiesz ocb). Ja swoja "idealna konfiguracje" dluuugo szukalem chodzi mi o taka na ktorej dziala mi DBZBT3, GoW2, Tekken 5, Naruto.S.U.N bez wiekszych zmian (tylko do tekkena musialem wlaczyc normalne rysowanie wszystkich kratek bez limitu)
ODPOWIEDZ