Patch do pobrania

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry XenoGears w wersji na konsolę Sony PlayStation.

Moderator: browar

browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Patch do pobrania

Post autor: browar »

Niestety warunki są nieco polowe, bo greenmag nie ma chwilowo czasu na zajęcie się stroną, ale patch w wersji RC leży już na serwerze od tygodnia.
W domu nie działa mi kompletnie strona psemu, a że byłem przez tydzień chory, nie miałem okazji sprawdzić w innym miejscu.
Patch jest w wersji RC. Pewne rzeczy mogą mieć błędy, a z innych nie jestem do końca zadowolony, ale tłumaczenie jest właściwie gotowe.

Oczywiście zwracam się z prośbą do chętnych osób o podrzucanie informacji o błędach do mnie na adres browar1@gmail.com, bo świadom jestem swoich ograniczeń. Nie można być człowiekiem od wszystkiego :)

Tłumaczenie powstało dzięki serdecznej pomocy grupy sadNES cITy, która rozpracowała grę i na przełomie 2006-2007 roku udostępniła mi narzędzia pomocne przy tłumaczeniu.

http://midgar.psemu.pl/xgpl/patch/filmy1.rar
http://midgar.psemu.pl/xgpl/patch/filmy2.rar
http://midgar.psemu.pl/xgpl/patch/Xenogears_PL_RC5.zip

Pierwsze 2 pliki dodają napisy do filmów odpowiednio na cd1 i cd2, a trzeci zawiera całe mięsko.
Przed zastosowaniem patcha Xenogears_PL_RC5 spatchujcie najpierw filmy. To ważne.
Kompletna instrukcja jest w readme w głównym patchu.

W ciągu kilku dni spróbuję przywrócić stareńką stronkę xgpl jako rozwiązanie tymczasowe w oczekiwaniu na powrót zielonego :)

A tymczasem Enjoy.
Pozdrawiam serdecznie :)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze gratulacje :)

Po drugie odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz tam, gdzie mi je zadałeś

Po trzecie z kolei... może być na razie tak, w razie problemów będziemy kombinować :]
2BII!2B
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Dzięki :)

Widziałem, że wrzuciłeś patcha do pobieralni. Czy mógłbyś tam dodać również te 2 duże pliki? Choćby w formie linków w opisie. Jak ktoś zajrzy tylko tam, to przegapi patche z filmikami.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

wytłuściłem stosowną informację i dodałem drugiego linka, może być?
2BII!2B
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Pewnie. Dzięki wielkie.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

nie ma problemu.
2BII!2B
Kazus0
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 21 lutego 2010, 11:55

Dzięki ci o Panie który zwiesz się BROWAR !!!

Post autor: Kazus0 »

Nie wiem co powiedzieć ... Jestem w szoku :o !!! To już koniec :?: to dzieje się naprawde ? :shock:.. tak więc, DZIęKI!!!!!!!!!! Tobie Browar i Wszystkim osobom związanym z Projektem Xenogears PL ,za cały trud włożony w tą jakże ciężką prace nad spolszczeniem !!! Jesteście UBER EPICKĄ ekipą!! KOCHAM WAS AHAHAHAHH :D ,chyba się popłakałem ze szczęścia :cry: DZIęKI
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

dzieki wielkie!!! czekałem na to latami :D YEEEEEESSSSSSSSS !!!
Ciapo
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwietnia 2011, 16:00

Post autor: Ciapo »

Przyłączam się do podziękowań bo na pewno wykonaliście kawał dobrej roboty i należy się Wam "szacun" jednak mam mały problem ;) Może jestem tępy i się nie znam, ale mam problem z paczką filmy2.rar. Mianowicie przy próbie rozpakowania wyskakuje komunikat "Nieoczekiwany koniec archiwum". Wersje winrara mam najnowszą ściągniętą ze strony winrara bodajże tydzień czy dwa temu. Pobierałem plik ze 3 razy i za każdym razem to samo. Możecie mi jakoś pomóc?


Pozdrawiam.
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Ups. Źle się zuploadował ten plik. Za 3.5h będzie do pobrania działająca kopia. Link ten sam.
Obrazek
ODPOWIEDZ