Życie starego konsolowicza... czyli psx i ps2 na stole xD

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Życie starego konsolowicza... czyli psx i ps2 na stole xD

Post autor: Yohokaru »

Siema,chce powitac wszystkich forumowiczów i mam takie pytanie... Jakie gry były waszymi ulubionymi na psx i ps2? Swoją drogą jestem ciekawy czym zaczynał przygodę z tymi konsolami nasz administrator Pan Winter_Mute...

To może ja zacznę xD
Do ciotki wyjeżdżałem z uśmiechem na twarzy bo kuzaj miał psxa i zawsze jak był po imprze budziłem go tylko po to aby odpalił mi V-Rally 2. Z ps2 to była inna sprawa bo zagrałem wtedy w Tekken Tag Tournament, chociaż nawyki z trójeczki zostały to zakochałem się w tej małej czarnuli xD
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jakie gry były waszymi ulubionymi na psx i ps2?
PSX: Tekken 3; Final Fantasy (cała seria); Metal Gear Solid; Gran Turismo 2;
PS2: Metal Gear Solid 3; Kingdom Hearts (obie części), Virtua Fighter 4 Evo; God of War (obie części); FFX; Soul Calibur II; REZ;
Swoją drogą jestem ciekawy czym zaczynał przygodę z tymi konsolami nasz administrator
Do PSXa przykuły mnie gry wymienione powyżej, z małym ale na konsoli grałem wpierw w FF9. 7 i 8 miałem już zaliczone na PC, a dopiero po ukończeniu 9-tki kupiłem i te części na szaraka.
Moja pierwsza gra na PS2 to Final Fantasy X - miałem go w WIP-owskiej wersji w dniu europejskiej premiery, na pół roku przed zakupem konsoli :) Jeśli mnie pamięć nie myli samą konsolę nabyłem z Virtua Fighter 4 (który po dwóch miesiącach zamieniłem z dopłatą w sklepie na Evo), Gran Turismo 3 i Soul Calibur 2.


Swoją drogą nie spamuj - dobrze zacząłeś i nie chcę ci wlepiać upomnienia za niezgodne z regulaminem wypuszczanie jednego postu za drugim. Korzystaj z opcji Edytuj.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Sorki :) Każdy zapewne ma swojego takiego konika, dzięki któremu przesiadł się z PC na PS :lol: i nigdy jeszcze nie miałem okazji pograć w final fantasy, więc idę.... yyy....mhmm "kupić"
ODPOWIEDZ