Countdown

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Countdown

Post autor: winter_mute »

Drodzy Państwo, w dniu dzisiejszym rozpoczynamy wielkie odliczanie - już tylko 365 dni dzieli nas od okrąglutkiej rocznicy powstania serwisu. Z tejże okazji, wszystkich zainteresowanych uprasza się o rezerwację wolnego czasu na ostatni weekend lipca przyszłego roku. We wskazanym terminie zapraszamy na imprezę z okazji 10 (słownie dziesiątych) urodzin PSEmu.pl... gwarantujemy świetną atmosferę, doborowe towarzystwo i niezapomniane wrażenia. Osoby niezainteresowane integracją poza rzeczywistością wirtualną, gorąco zapraszam zaś do częstych odwiedzin serwisu, bo i tu, w przyszłym roku szykuje się sporo zmian, które mam nadzieję przypadną Wam do gustu.
Obrazek
Wreszcie wszystkie osoby kompletnie niezainteresowane tematem, a tym samym jakimkolwiek czekaniem z przyjemnością informuję, że w dniu dzisiejszym obchodzimy dziewiąte urodziny... a przy okazji kieruję serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich osób jakie gościliśmy na łamach strony i forum na przełomie minionych lat.Tyle z mojej, kończę, z nadzieją, że przy jakiejś, bliższej lub dalszej okazji, wychylicie jednego za nasze zdrowie i powodzenie, co i ja dziś czynię z myślą o Was, drodzy odwiedzający :]
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Sorki, że odkopuję temat, ale mam kilka wątpliwości co do zjazdu ludzi pokoju i dobrej wiary:

1) Nie wiem czy taki piętnastoletni amator rocka, anime i dzieła dziennikarskiego poczuje się dobrze wśród starych generałów;)

2)Brak możliwości udziału w części zamkniętej...15 lat heh(za trzy lata będzie się działo...)

3)Czy wogóle dojadę do Żywca, bo zapewne tam będzie zlot (nie mylę się w_m prawda?

Edit: punkt nr 3 wykreślony. Starzy powiedzieli, że jak będę miał kasę na pociąg to mogę jechac :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1) Nie wiem czy taki piętnastoletni amator rocka, anime i dzieła dziennikarskiego poczuje się dobrze wśród starych generałów
Nie mamy żadnych uprzedzeń co do wieku, zainteresowań i światopoglądu (poza ogólnie znanymi, skrajnymi przypadkami) ewentualnych uczestników zjazdu.
2)Brak możliwości udziału w części zamkniętej...15 lat heh(za trzy lata będzie się działo...)
To nie jest jeszcze pewne w 100%, myślę nad zdjęciem ograniczeń dla stałych bywalców, ale jedynie pod pewnymi warunkami jak np. wizyta z dorosłym opiekunem lub/i za zgodą rodziców (pisemną i najlepiej potwierdzoną telefonicznie), no i oczywiście kategoryczny zakaz dostępu do środków dozwolonych od lat 18-stu.
3)Czy wogóle dojadę do Żywca, bo zapewne tam będzie zlot (nie mylę się w_m prawda?
Na część zamkniętą dojazd jest hiper-trudny, zapytaj osób które już były - powiedzą, ze praktycznie za każdym razem się po drodze gubimy, ergo punk zbiorczy jest zawsze wyznaczony w prostym do znalezienia miejscu - konkretnie na dworcach PKP w Katowicach i Żywcu, ewentualnie w Krakowie i Warszawie (jeśli przyszłoroczny skład nie zawiedzie). Co do kosztów - przejazd z Katowic ok. 25zł, zakwaterowanie 10zł/dobę, wyżywienie grupowe czyt. zrzutka (osoby niepełnoletnie płacą tylko część ustalonej kwoty, bo nie cała ściepka jest przeznaczona na jedzenie :] ) a jak ktoś woli inaczej to we własnym zakresie... i tak to z grubsza wygląda.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Ps2+pendrive+fm

Post autor: Yohokaru »

Dobrze wiedzie?,moze to przez has?o impreza te w?tpliwo?ci...co do cz??ci zamkni?tej,to u?ywkom mówi? stanowcze NIE!(jak narazie) wi?c z tym nie b?dzie k?opotu,a tak wogóle to poci?giem z Kujaw na jeden dzie? to si? nie opyla,cho? dla tak ?wietnych ludzi to pal licho kas?. Je?li chodzi o zgod? rodziców to raczej si? zgodz?,ale to jeszcze uzgodnimy w wlasciwym czasie. A w?asnie nie wiesz ile oko?o trzeba b?dzie na przejazd z Inowroc?awia do Zywca(z przesiadkami)?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Z takiego właśnie powodu miting jest organizowany jedynie raz do roku - jak się pruje przez całą Polskę to ani czasowo, ani kosztowo nie wychodzi fajnie. W Twoim przypadku...
+ trasa: Inowrocław - Poznań - Katowice - Żywiec
+ odległość: 535km
+ czas podróży: ok 11 godzin
+ koszt: zależnie od przewoźnika REGIO 77,00 zł (2-ga klasa) i 109,00 (1 kl.), lub INTERCITY 92,50 zł (2kl.) i 122,00 zł (1 klasa)
Wszystko w JEDNĄ STRONę. Pocieszające jest jednak, że to ceny dla os. dorosłej, więc pewnikiem będziesz miał taniej, ale szczegóły musisz wybadać sam... większość informacji znajdziesz na http://rozklad-pkp.pl

Czasem zdarzają się inne promocje jak bilet grupowy ze zniżką dla osoby niepełnosprawnej umysłowo, z której nie omieszkałem skorzystać chyba 2 lata temu :] generalnie, zabawnie jest :]
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Jak dobrze że uczyli mnie oszczędzac pieniążki;). Czyli rozumiec mam że gdy będe jechał REGIO to w obie strony wyniesie mnie tak koło 150zł. Sądziłem że będzie tak koło 200zł,więc nieźle. Cóż pozostaje zadeklarowac obecnośc,gdyż fundusze organizacyjne też się znajdą,ale pewnie póżniej jak co roku będziesz informował o szczegółach. Dzięki i pozdrowienia:)
ODPOWIEDZ