centation3s readings

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

centation3s readings

Post autor: winter_mute »

Pewnikiem znów znajdzie się się osoba, która skwituje niniejsze słowa błyskotliwym porównaniem do osoby prowadzącej Familiadę, czy też inny równie atrakcyjny treściowo program... niemniej nic na to nie poradzę, jest to silniejsze ode mnie, przyznaję więc szczerze ów słabość jest u mnie rodzinna, przez co zamiłowanie do aforyzmów mam po prostu we krwi. Mniejsza, sponsorem dzisiejszego odcinka jest powiedzonko `Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie`... i nie dość, że w nieumyślny sposób nie zostało przekręcone, czy też celowo zmodyfikowane, to na dodatek pasuje jak ulał do dzisiejszego niusa. Jak mawiała moja polonistka, dawno dawno temu, no więc właśnie... bo informujemy Was o emulacji pierwszego PlayStation, drugiego, a od czasu do czasu również i mobilnej platformy Sony. Szkoda tylko, że śledząc nowinki z szerokiego świata umknęły naszej [czytaj mojej] uwadze wydarzenia z własnego podwórka.
Obrazek

Wydarzenia o których mowa, zasłużenie trafiają na główną, bo jakby nie spojrzeć, łamią powszechnie przyjęte stereotypy, napawają nadzieją i wiarą w drugiego człowieka oraz zasługują na sowitą pochwałę. Wydarzenia, o których mowa, miały szansę zaistnieć tylko dzięki pracy jednego z forumowiczów, który na przekór panującym trendom, miast brać, stanął po drugiej stronie barykady i z własnej nieprzymuszonej woli, całkiem bezinteresownie dał coś od siebie. Otóż, drodzy Państwo, chłopcy i dziewczęta, centation3, bo to właśnie o nim mowa, na przełomie ostatnich 6 miesięcy opublikował na łamach PSEmu.pl całkiem sporą liczbę recenzji. Znajdziecie wśród nich opisy zarówno gier multiplatformowych (jak FIFA 12) jak i exclusive/ów (np. Tekken TAG), pozycji dla przeciętnego/niedzielnego gracza (Toy Story), jak również tytułów dedykowanych dla specyficznego grona odbiorców (Beyblade, Naruto, WWE). Jednym słowem dla każdego coś miłego. Również i dla mnie bo taka sytuacja naprawdę podnosi na duchu, dlatego też chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować centation3/owi za jego pracę, a tym samym wkład (jakby nie spojrzeć) w rozwój serwisu. Zaś Was, drodzy czytelnicy odesłać do stosownych działów poświęconych systemom PlayStation oraz PlayStation2, a tym samym do lektury nowych materiałów w nich zawartych. Na koniec standardowa prośba o komentarze do niusa, szczególnie te dotyczące opisywanych materiałów, które sprawią wiele satysfakcji nie tylko mnie ale i autorowi w/w tekstów. W imieniu swoim i centation3/a, z góry dziękuje.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Do zaproszenia się oczywiście dołączam i oczywiście obiecuję, że będę dalej, w miarę możliwości pracował, gdyż robię to co lubię i tyle, niemniej czego są dowodem wstawione dzisiaj recenzje Tekken 5 i Crash Bandicoot Wrath of Cortex, swoją drogą mocno ocenionych... Nie pozostaje mi nic innego jak wszystkich do lektury zaprosic i podziękowac wszytkim za to, że docenili to co robię. Jeszcze raz wielkie dzięki całemu Psemu.pl :D
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Dałbym "Lubię to!" ale nie mam jak :P
Obrazek
Awatar użytkownika
chinek
User
User
Posty: 41
Rejestracja: 27 kwietnia 2004, 15:25

Post autor: chinek »

Dobra robota. Recenzji nigdy za wiele a nuż człowiek trafi na jakiś ciekawy tytuł. 8-). Pozdrawiam i wytrwałości :).
P.S.Mały błąd w recenzji TTT (początek drugiego zdania).
Sprzet: P4 3GHz, 512 RAM, GF4ti
Notebook: Fujitsu-Siemens E8420 (9300M GS)
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

No tak moja pierwsza gra na PS2 i taki błąd... :shock: Karygodne!!! :D . Poważnie to zaraz poprawię. Co do ciekawości gier to tylko kwestia gustu, gdyż ja uwielbiam przykładowo Tekken 5,a winter_mute FF VII, więc, a dobór recenzowanych gier jest iście przypadkowy, gdyż zależy od tego, co koledzy mają do pożyczenia :roll: . Poważnie to recenzowane ostatnio RR V kupiłem w jednym z inowrocławskich lombardów za 20zł, pograłem trzy dni, i tak oto powstał owoc jakże ciężkiej pracy :twisted: .
ODPOWIEDZ