Problem ze spolszczeniem.

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry Final Fantasy VII w wersji na konsolę Sony PlayStation. Strona tłumaczenia: <a href="http://ff7pl.psemu.pl">ff7pl.psemu.pl</a>

Moderator: browar

siedem
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 12:20

Problem ze spolszczeniem.

Post autor: siedem »

Witam. Od razu pragnę przeprosić że robię nowy temat o tematyce poruszanej już xxx razy, ale nie znalazłem odpowiedzi do mojego problemu.

Otóż ściągam to `nowsze` spolszczenie do FF VII (v1.01), czyli spolszczenie gry + tłumaczenie tekstu w filmikach i ono nie działa, robię wszystko wg instrukcji na stronie, tj pachtuje Jenova, wklejam w patches, mam zaznaczoną opcje od load pff, pliki mają nazwę taką jak na płycie SCES_XXXX .

Gram na emulatorze (1,5,2), mam wersje PAL. (wcześniejsze spolszczenie działa [v1.00])

Dodam jeszcze że w tym czarnym okienku przy odpalaniu ePSXe jest oto taki komunikat

" Patching Game ... unk ppf format "

Gdzie przy tym `wcześniejszym` nie ma żadnych problemów
" Patching Game ... ppf file v.2.0 done "

[ Tylko proszę bez odpowiedzi typu `skoro Ci działa to wcześniejsze, to po co Ci spolszczenie z filmikami, graj jak masz " . Ano po to mi, że skoro jest taka opcja, to pragnę to wykorzystać. Bo dlaczego by nie ? ]

Z góry dzięki za odp i pomoc/próbę pomocy.
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Ale się zamieszanie zrobiło. Nie zadziała w ten sposób, bo zrobiłem łatkę w ppf3, którego to formatu epsxe nie obsługuje. Musisz nałożyć patcha na iso. Postaram się najpóźniej do piątku przygotować patch w 2.0, żeby nie było rozbieżności w sposobie użycia, więc jeżeli nie chcesz tego robić to zaczekaj jeden dzień.
Obrazek
siedem
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 12:20

Post autor: siedem »

A.. no nie wiedziałem że pewnych plików emulator nie obsługuje. Ale dzięki za odpowiedz, i spokojnie, poradzę sobie z zpachowaniem iso.


Edit : Zpatchowane, działa jak należy :). Jeszcze raz dziękuje za szybką odpowiedz.

Temat do zamknięcia, tak sądzę :P.
ODPOWIEDZ