Soywiz's Psp Emulator

winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Soywiz's Psp Emulator

Post autor: winter_mute »

Dobra konkurencja nie jest zła... i choć w pierwszej chwili liczyłem na nową wersję PCSP, to nie mam zamiaru ukrywać swojego zadowolenia z okazji zmian jakie nastąpiły w przypadku projektu D PSP Emulator. Szanowni Panowie, drogie Panie, z nieukrywaną przyjemnością przedstawiam Wam aplikacje Soywiz's Psp Emulator, będącą napisanym w C# rozwinięciem w/w programu, która względem swego protoplasty wprowadza następującą listę zmian:
Obrazek
  • napisany od podstaw dynamiczny rekompilator,
  • dodana podstawowa obsługa SAS i DXT3,
  • wprowadzono wsparcie pętli AT3+ i poprawne strumieniuje dźwięku,
  • poprawiono obsługę buforu szablonowego oraz sczytywania czcionek,
  • rozbudowano GUI o przyjemne dla oka, okno ustawień sterowania...
  • ... oraz listą ostatnio uruchamianych gier,
  • zaimplementowano ładowanie modułów (LUA Player,PRX Decrypter), oraz deszyfrowanie EBOOTa w locie,
  • wprowadzono kilka nowych opcji (skinning, morphing) oraz sporo poprawek do obsługi GPU...
  • oraz masę (bo w sumie 256) usprawnień w całym kodzie emulatora
Przejście na inny język programowania, zmiana nazwy aplikacji i powyższy changelog to nie wszytko, czym autor tytułowego programu może się poszczycić - najistotniejsze zostawiłem sobie na koniec, choć niektórzy już pewnie wydedukowali po screenie, że Soywiz's Psp Emulator jest w stanie uruchomić komercyjne gry :] Tym oto sposobem, rośnie nam konkurencja względem JPCPS, a jak wspomniałem na początku... dobra konkurencja nie jest zła.
2BII!2B
ODPOWIEDZ