Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3, problem z umiejętnościami

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
krzyso23
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2012, 19:43

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3, problem z umiejętnościami

Post autor: krzyso23 »

Witam
Mam problem z ładowaniem ataku Vegety Ssj2 "Big Bang Attack" tzn. aby go naładować tak jak np. ka-me-ha-me-ha trzymając trójkąt a w ataku Vegety trzeba wcisnąć strzałkę w dól i kwadrat tylko, że próbowałem tak tysiące razy i nic.Może mi ktoś powiedzieć czemu ? :( Tak samo mam z ładowaniem Gengi Damy u Songa. Wie ktoś w czym może tkwić problem ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie wiem czemu zakładasz drugi temat do tego samego problemu. Klawiatura podobnie jak nie ma sterowania analogowego, tak samo nie umożliwia wciśnięcia kilku przycisków jednocześnie.

Rozwiązanie jest bardzo proste - zaopatrz się w gamepada.
2BII!2B
krzyso23
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2012, 19:43

Post autor: krzyso23 »

Mam pada i nadal tego nie mogę zrobić ;/ jakieś pomysły?
krzyso23
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2012, 19:43

Post autor: krzyso23 »

Jak naładować GENGI DAME ? Wciskam strzałke w górę i kwadrat i przytrzymuje i wyskakuje napis "BOOST" i leci nie naładowana :(( HELP !
Używam pada :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

gamefaqs.com nie boli:

[Ultimate Blast for Mid Goku character]
* by wykonać: [L2] + /\ + w górę
* wymagane: 5 kresek Ki (gdy jesteś w trybie Max Power)

...i żeby mi to było ostatni raz!
2BII!2B
krzyso23
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2012, 19:43

Post autor: krzyso23 »

ty w ogóle wiesz o co ja pytam? -,- rzucić gengi dame umiem tylko ja pytam mistrzu jak ją powiększyć -,- Tak jak się ładuje kamehameha trzymając trójkąt to ja chce naładować gengi dame tylko ze jak wciskam strzałke w góre i kwadrat to wyskakuje "boost" i leci zwykła a nie 100% mocy rozumiesz? To, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie moja wina
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ano nie przeczytałem ze zrozumieniem, bo jak powszechnie wiadomo gry z uniwersum DBZ w ogóle mnie nie kręcą, interesują, a przez to żadnej styczności z nimi nie miałem.

Nie łaska przeczytać FAQ i regulamin ze zrozumieniem? Oba jasno stwierdzają że pomagamy w problemach z emulatorem, a nie z problemami w wykazaniu się odrobiną samodzielności.

Może więc byś sobie wziął do serca własne słowa i poszukał informacji w źródle, które Ci podałem, bo opisywany problem nijak nie jest związany z emulatorem czy grą, a jedynie tym, że wciskasz złą kombinacje. Boost robi się przez Give me energy! [L2] + O.
2BII!2B
michal1311
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 29 sierpnia 2013, 18:30

problem z turniejami

Post autor: michal1311 »

witam serdecznie podczepię się pod ten temat bo nie chce zakładać nowego
Mój problem polega na ty, że jak odpala jakiś turniej to w emulatorze wywala mi błąd. czy może ktoś miał podobny problem jak można zaradzić temu ?
moja wersja gry to Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 [MULTI5] [PAL] + emulator PCSX2 0.9.7
na emulatorze innymi tez jest ten sam problem
dzieki z góry
ODPOWIEDZ