ISS 2 - pomozcie...

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
scigal01

ISS 2 - pomozcie...

Post autor: scigal01 »

Witam. Dopiero zaczynam zabawe z tym emulatorem a juz mam problem. Mam na dysku ISS Pro Evolution 2 w formacie ISO i niby chodzi ale tylko wtedy kiedy wylacze dzwiek.. i wlasnie nie wiem czy mam okrojona wersje [iso zajmuje 473 mb] czy co... kilka pluginow dzwiekowych probowałem uzyc ale zaden sobie nie działa; i tez takie lamerskie pytanie : czy to moze zalezy od tego ze iso mam na dysku a nie na płytce? czy to moze od tego zalezec? bede wdzieczny za pomoc. pozdrawiam!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

i wlasnie nie wiem czy mam okrojona wersje [iso zajmuje 473 mb] czy co...
Tak, to bankowo okrojona wersja - u mnie, na oryginalnej płytce jest 572MB danych oraz 18min i 12sec muzyki w postaci 11 ścieżek CDAudio.
Mam na dysku ISS Pro Evolution 2 w formacie ISO i niby chodzi ale tylko wtedy kiedy wylacze dzwiek..
Z dźwiękiem nie będzie codził, gdyz dźwięku nie ma... jak pewnie wywnioskowałeś z powyższej wypowiedzi.
Czy to moze zalezy od tego ze iso mam na dysku a nie na płytce? czy to moze od tego zalezec?
Nie, obcięta wersja pozostanie obciętą bez względu na to czy będziesz ją przechowywał na dysku czy też na CD. Po zgraniu ISO na płytkę jej objętość może się co najwyżej zmniejszyć, gdyż zostaną usunięte dane programu za pomocą którego gra zrzucana była do ISO - np spis ścieżek z CloneCD.
2BII!2B
ODPOWIEDZ