Problem z czym ??? Nie mam pomysłu .

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
przemek9242
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 22 czerwca 2012, 19:19

Problem z czym ??? Nie mam pomysłu .

Post autor: przemek9242 »

Witam miałem kiedyś ps2 które się zepsuło zostały gry w które zachciało mi się grac .

Mam takie gry Moh Frontline , Moh Vanguard , Moh European Assault i Call of Duty 2 Big Red One .

Pobrałem Pcsx2 w wersji 0.9.8 , mam bios V2.00 z 2004 roku i jakieś tam pluginy ktore byly w tej wersji od razu są .

I teraz mój problem otóz Moh Frontline Działa idealnie praktycznie stałe 60fps , reszta gier działa koszmarnie i jest to ok 10 do 20fps . Czym to jest spowodowane ???? , Czy to że Frontline jest w Pal a reszta gier w NTSC ma znaczenie ??? .

Komputer to Amd phenom x4 965 , GF gtx460 1gb , 4gb ddr3 , WIn7 .

Jeśli to wina NTSC a PAL to co zrobić ????.

Dzięki wam za odpowiedzi to mój pierwszy post na forum więc witam .
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie bardzo mam jak sprawdzić, bo miałem ostatnio "porządki" i CoD (bo tą z tych gier tylko posiadam, fanem serii MoH nie jestem więc mógłbym mieć ale tylko przez przypadek) nijak po nich nie wygrzebię... więc na dokładne potwierdzenie musisz poczekać od innych... niemniej... słowem wstępu:
1) zmień sobie wersję emulatora na najnowsze SVN (bez rónicy czy z naszego downloadu czy oficjalnego repozytorium) - od wydania 0.9.8 upłynęło już sporo czasu i wiele rzeczy w emulatorze sie zmieniło, co istotne na lepsze.
2) BIOS v2 to straszny staroć z pierwszego rzutu konsol, nie dam sobie ręki uciąć czy czegoś nie napsuje. Wypadałoby zmienić na co najmniej pierwszy z poprawianej serii konsol to jest V6 / 30004R... lub coś jeszcze nowszego
3) wg. oficjalnej listy kompatybilności European Assault, nie jest grywalne.

Tyle z mojej... no prawie:
P.S.1. również witam
P.S.2. nie byłbym sobą gdybym nie dodał, że Twój procek nie do końca mi się podoba :]
2BII!2B
ODPOWIEDZ