Problem z emulatorem PCSX2 v1.0.0

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

O wtycze mówisz ? Skąd mogę pobrać ?
Nie o emulatorze, choć w przypadku wersji SVN to pojęcia stosowane zamiennie... bo dajmy na PCSX2 SVN w wersji 123 od 124 może się róznić jedynie poprawkami we wtyczce graficznej GSdx.
Mam taki problem z moim emu. Mianowicie wszystko działa dobrze, gram sobie (mam ustawioną rozdzielczość 2x natywną) i wszystko wygląda dobrze, aż tu nagle pokazuje że program przestał działać (tak po prostu). I emu sie wyłącza. To się dzieje w losowych momentach, np po 15 minutach grania. Da się coś z tym zrobić ?
PCSX2 1.0.1 to właśnie rozwojowa wersja emulatora, od stabilnej 1.0.0 różni się właśnie tym że nie jest stabilna i występują właśnie takie śmieszne błędy. Warto więc pobierać najnowszą odsłonę (sprawdzasz po numerku rXXX, gdzie to XXX to właśnie numer wydania) z poprawionymi bykami - oficjalne repozytorium wersji rozwojowych masz tu:
http://buildbot.orphis.net/pcsx2/

A tak na marginesie wracając do wersji 1.0.0 - zrób mi tą przyjemność i sprawdź coś. Otóż z katalogu `Plugins` wywal plik `gsdx32-avx-r5350.dll` i spróbuj uruchomić emulator. Może być potrzebny ponowny wybór i konfiguracja wtyczki wideo/GS.
2BII!2B
sebxx4
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 23 sierpnia 2012, 16:28

Post autor: sebxx4 »

Ja mam 1.1.0 (bynajmniej tak na emu pisze) - to jest najnowsza wersja. Ściągnąłem r5392 - dzisiaj przetestuje.

EDIT:
Ta najnowsza wersja r5392 dalej wywala błąd.
ODPOWIEDZ