Singstar

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Miatik
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2012, 11:35

Singstar

Post autor: Miatik »

Witam,

szukałem na forum czegoś związanego z wyżej wymienionym tytułem, jednak jest jeden wpis z 2007 roku. Jak mniemam sporo sie zmieniło od tego czasu i powinny już być jakieś pluginy, czy inne opcje do przejścia przez menu i odpalenie samej gry : ) .

Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje na ten temat ? Mam nawet oryginalną singstarowską przejściówkę pod usb i dwa majki, jednak że moje ps2 padło, chciałbym to odpalić na kompie.

Mam nadzieje, że doczekam się pozytywnej odpowiedzi : ) .
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Witam.
Niestety wg. oficjalnej listy kompatybilności wszystkie tytuły Singstar działają tylko do menu, na pocieszenie mogę dodać, że gry sprawdzane były ponad rok temu na wersji 0.9.8 i mogło się coś zmienić aczkolwiek nic mi nie wiadomo o obsłudze mikrofonu.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Pod usb jest tylko plugin dedykowany grze Buzz, więc w singstara niestety nie zagrasz...

Niemniej, mikrofony niekoniecznie muszą się kurzyć - zajrzyj na:
http://www.ultrastargame.com
http://ultrastardx.sourceforge.net/
2BII!2B
Miatik
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2012, 11:35

Post autor: Miatik »

Wielkie dzięki : ), nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. W ultrastara bawiłem się kiedyś, pare lat temu, nie wyglądało to korzystnie względem singstara jednak może coś zmieniło się na plus.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W ultrastara bawiłem się kiedyś, pare lat temu, nie wyglądało to korzystnie względem singstara jednak może coś zmieniło się na plus.
Wiesz, moim zdaniem, z opisywany softem jest jak z konsolami - Sport Vii stoi daleko w tyle za możliwościami i komfortem zabawy z Wii, niemniej jak chcesz to i na tej maszynce się pobawisz.

Przekładając na temat wiodący - ultra to nie singstar, niemniej, można spokojnie się z nią pobawić :]
2BII!2B
ODPOWIEDZ