Pad w DB Budokai 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
mmihau93
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2013, 11:43

Pad w DB Budokai 3

Post autor: mmihau93 »

Witam. Mój problem polega na tym, że w momencie gdy w grze trzeba obracać analogami (kontrataki) to za każdym razem przegrywam. Pad działa, w pluginie wykrywane są osie, normalnie poruszanie działa. Wtyczka to SSSPSX. Może to jakiś problem z grą albo po prostu tego nie czaje. Prosze o pomoc
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Witam, nie chciałbym nic złośliwie sugerować ale skoro sam napisałeś, że w pluginie wszystko działa, w grze także to może po prostu potrzeba Ci praktyki aby zacząć wygrywać. Swoją drogą lepszą wtyczką do obsługi gamepada jest LilyPad, może ona przyniesie Ci więcej szczęścia :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A ja bym proponował przetestować plugin sterowania LilyPad - moim zdaniem znacznie ciekawsza wtyczka, zarówno pod względem dostępnej palety opcji, jak i samej precyzji sterowania w grach.

Nie powiem też złego słowa na obsługę urządzeń - sprawdzałem na niej klawiaturę, mysz, dwa DS2 podpięte przez MayFlasha i DS3 po BT. Problemów nie było.
2BII!2B
ODPOWIEDZ