Usunięte konta

Wypowiedz się na temat tego Forum
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Usunięte konta

Post autor: winter_mute »

Informuję, że z dniem dzisiejszym (tj. 2014-03-19) wszystkie profile spamujące forum, zamieszczając na nim reklamy komercyjnych witryn, będą bezwzględnie i bez uprzednich ostrzeżeń usuwane z listy użytkowników.

Właściciel profilu może zostać poinformowany o tym, po fakcie mailowo, jeśli tylko będę miał ochotę i czas wysłać stosowną wiadomość.

Tym samym z dniem:
a) 2014.03.19, żegnamy następujących użytkowników: misterna, kuczek, Dmurek, Tu15.com, janekk, roberto, interr, forumsportowe.com.pl, mohsinj677, damian.bokowski, michaeljee, ziguang1989, runner5, scotty, gobus1, kancze, ziomalek, adam33, faran, Bandi, wronek, tutum.
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2014, 13:38 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

2014.04.02 - do krainy wiecznych łowów powędrowali użytkownicy: taiwangun,

2014.04.04 - PSmul

2014.04.19 - GoWarPro
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

rozpiska na maj 2014r.

05-ty: astronom90
14-ty: Damianek8989
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Z końcem sierpnia żegnamy konta: artisjub, gauger oraz thekretka
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W październiku wyczyściłem syf po ataku spamerskim. Mam nadzieję że dziada udało się zablokować, przy okazji skosiłem następujące konta:

UweCoghlan, NichoRenard, EthanStonor, DyanD05jfy, SanorLeddy, MatthDBU, VivieBeem, AllisL55, TamelBartel, VanceWhiteman, OphelGuess, TriciSantiago, HoracBojorque, MicheTier, AXDFranzihqq, TysonLevy, PansyStoate, CeliaDki, LeticUOY, Jesti46K, 12qwerek122, Marga56A, 31arek122, 21arek122, EulahUdt, QuestBars, MaximLaurantu, 12arek122, Opal7490, JoanBrain, CatalScarberr, JeffeBaskervi, LesliGomez, FerdiLevering, MarkHmfhcczdn, Andre75V, JaimeAOBN, ClariDomingue, DonalWesch, RosalBentley, IsabeSomervil, GayleHummel, DeanEvergood, JamesJfi, MargoColby, ElverMetzger, ChrisDDBY, MatilComstock, HenriHernshei, KathaTeeple, samaran, DarlaWDRI, OliveYsp, RollaHollenbe, RichHannan, MariaNNC, ByronOSA, WillaP96, FreddLepage, EmoryWalthall, BrodeShackelf, WilbeArchibal, SylveChilde, JenniJPPX, KimbeKeegan, Marjo0975, AlexiTruchana, Chris3218, MatilFlood, KathrSidwell, CliffMurr, Floss07O, RoslyWhittemo, GeneRossetti, KayTrugernann, BrentRigby, MohamWhitacre, NichoCarder, DelorBunch, Germa9253, EVABradl, UnaAHLtrf, EleanWgq, CurtiQrq, 24marianek1, 43marek21, DorotLgm, GretaStagg, q21werkoo, VioleJLUL, 325marek21, LibbyG27, DickMcAlexand, CecilEWFQ, ShellCottman, MariArellano, 21eryczekma12, UWEJonah, EzekiZahn, MinniJnx, LeahMcLarty, GertiLemmons, FilomBellew, ShavoWesolows, Lucie53V, JoannXep, EttaIbsch, LeomaEUJZ, SummeRobertso, JasmiButts, JaredGoad, GabriTJQ, GenesDns, 12malami12, GenevKurtz, Clare40V, RosalR51, WilliUDNF, AmeeBozeman, CamilBlevins, IzettKVT, WendeMetcalfe, LiamHoover, Nesto8708, AnitaAngles, Elvia89J, Brand59M, VanitWolfgram, CheryOrtega, AidanGeorgina, HanneFolsom, NatalMeiners, QBXDelor, WilliWymark, WilfrComeaux, ChrisCJHL, AustiGuthrie, CarolBriseno, Hamis50C, TeresRns, TanesCowley, LonaMcGowen, CarmeMacqueen, CathlAnna, QYATanya, JadeGilbertso, ChassAtkinson, EdithKnouse, VYCJadaxqilk, CindiSellwood, locuridemuncaafara, DQKPhyll, KeishTowle, EllioThrower, LeonoCXGB, GarreHawley, CelesLivingst, ChaneLinker, BenjaVonwille, Lisa94Poaifb, ElbaKyngdon, TiaraCuthbert, Colle3566, NiamhS61, LesliThorne, JerreRobinett, BernaJnd, FXWTrace, ValliKimball, JeaneYjd, CharlDHage, CYSAlanqliwa, DerekGillilan, MiaJEFWwasyy, AlizaGreenway, HungHamlet, GeralBevan, WileyCABY, PercyChiaramo, KandiNeagle, EZBQuint, JaimiEmerson, Cesar3918, IsmaeEgx, AvaEaster, NamMuecke, JerolSWHH, GastoMullens, EvaHemmant, HesteStrode, MargeYMLQ, CecilBellings, BryceRHNP, Dixie3364, DottyQ11, MorgaBohm, LashuKantor, DeliaTillman, AndyGarling, VirgiSargent, ShirlHankins, IsmaeKNP, DesmoCongreve, RomaiVenuti, MakayFoster, MauriFahey, RubinXDU, BenjaArias, ChasiG24, ArielCoyle, RickySilva, LVZAdela, ReinaE47, TinaI42t, QMAEnriq, DGZHermi, VernOLeary, Kisha36A, FrankI16, AdalbWinslow, AlfreW93, MarcuRebell, KathrBrumby, CecilHyo, DenniLetcher, CalluCarey, LarueAsher, AlannDOIY, JacquDalziel, RuthiWgl, UtaParham, Annma9110, MaybeTighe, PatriHighsmit, RoberEQWM, ZWAEulazkhkd, AlfieULEC, Natis5207, BernaNealey, OrvalJonsson, EarleDowling, LeeTanaka, AlejaHartin, ReneLuafi, 356Moniczka12, IIFChris, 21marianek12, MerryRubio, Rolla7863, 12tomek211, 41maniek21, VWJErinmfeu, RubyeMalone, KristVGP, AlineWaxman, FabiaAED, KathePenny, AlexaGollan, GingeHulett, SamarKillough, DoraBrewis, UlricHaritos, KendrWPBI, Tonja54I, JoyceRZXM, MargaLTNI, OmaHerbert, Dorca45X, MelinPearsall, MarisM21, MariaBlacksto, MitziDCI, LenorLancaste, CassaLacey, Shell10P, LYDCarme, ZachaFreeman, DeangOGFA, BeulaIda, EllieMarzano, LaraLucas, SophiGrills, JuaniGrose, jony33, PennyCloutier, NorbeGoe, UteBeavers, WmTurney, LinneNqc, ValarBoreham, EleanDunlop


przepraszam jeśli przy okazji poleciało konto realnej osoby.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

i znowu zostaliśmy zasypani spamerami... więc zrobiłem generalne porządki i wywaliłem wszystkie konta z zerową liczbą postów - w sumie ponad 2tys. pozycji.

Szkoda czasu na robienie listy.

edit: 2014.10.23... i znowu 8 nowych kont spamerskich zostało założone w ciągu nocy. Miarka się przebrała. Zaparłem się i stawiam sobie za punkt honoru upolowanie tego dziada.

edit: 2014.10.24: jak rzekłem, tak uczyniłem, choć okazało się, że spam-boty były dwa. Pierwszy pochodził z amerykańskiego serwera QuadraNet z ip 155.94.128.197, drugi hostowany na rumuńskim Everhost o ip 93.118.67.161. Oba źródła zbanowane, jeśli ktoś chce się przestrzec przed działalnością niniejszych, adresy ma powyżej - polecam od ręki wrzucić w ban-listę. Tyle z mojej, dziękuję za uwagę.

edit: 2014.10.27: zbanowane kolejne 4 serwery z spam-botami.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ha, najwyraźniej, chcemy się bawić w kotka i myszkę. Po tygodniu walki, mam dość banowania IP, czas na konkretne kroki. Zobaczymy czy teraz zaszyjesz się za proxy z zasmarkanym botem. Swoje zrobiłem, sprawdźmy jak skutecznie?

Twój ruch.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Re: Usunięte konta

Post autor: winter_mute »

Po kilkukrotnym czyszczeniu spamu i usuwaniu tworzących go kont, z uwagi na kilkukrotne ataki robaków, rejestracja na forum do odwołania została zablokowana.

W sprawach pilnych proszę o kontakt poprzez nasze konta na popularnych platformach społecznościowych.
2BII!2B
ODPOWIEDZ