Problem z tekkenem

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Problem z tekkenem

Post autor: Romek »

Mam dwa małe problemiki, jeden to to, że czasami (nie zawsze !!) mi sie włącza tekken z obciętą górą, a raczej zmniejszony, jakby słoń na niego stanął, jest po prostu tak jakby go ktoś zmniejszył z góry. A drugi jest taki, że mam trochę rozsypany obrazek przy ładowaniu walki, tzn są kwadraty, które jeden do drugiego nie do końca pasują. Używam epsxe 1.6, opengl pete 1.75, detonatory Nvidii 53.03, reszta chyba mało ważna. A na pete ogl 2.4 nie mam tego problemu, tyle że nie ma tej prędkości ;), a jak mi sie uda już uzyskać pełne 50 fps to grafika wygląda du... ... nieładnie. A jeszcze co ważne GRA NIE JEST ŚCIĄGNIęTA Z INTERNET, czyli nie jest to tzw. jak wy to mówicie RIP.
Mam nadzieję, że ktoś już rozwiązał ten problem.

Jakby mnie ktoś oświecił i powiedział jak sie wrzuca obrazki z twardziela, to mogę dać przykład na obrazku, bo tak możecie nie wiedzieć o co chodzi.[/img]
Romek
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Wydaje mi sie, ze to wina zle ustawionego filtorowania tekstur!

Ustaw Texture filtering na 3 lub 4 i powiedz czy sie poprawilo, czy nie. ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Co do drugiej części pytania (jak się da wrzucać obrazki z twrdego) to bezpośrednio się nie da. Musisz mieć gdzieś skrawek własnnego serwera (jeśli przykładowo masz maila na onecie, wp lub interii to automatycznie masz u nich trochę miejsca na własne śmieci). Jak już wrzycisz obrazek na serwer to albo podajesz linka na forum albo stusujesz Obrazek i to tyle (chyba o to ci chodziło?).
A co do problemów z Tekkenem to nie wiem :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Masz rację chodziło o filtrowanie, tylko tyle, że poprawnie wyświetla to się przy ładowaniu, gdy filtrowanie jest ustawione na zero, a co do tego spłaszczenia ekranu to nic się nie dzieje.
Dzięki Mortus, o to mi chodziło, szkoda tylko, że nie można tego bezpośrednio na wasz serwer zgrywać, jak to jest zrobione na emuforums.com, może dałoby sie coś pokombinować i zrobić coś takiego (tu przede wszystkim do Winter Mute, bo wkońcu on tu jest szefem)
Romek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Już kiedyś był nawet pomysł uploadowania avatarów, ale jakoś upadł.... po prostu jakby każdy chciał się z nami podzielić graficzką, to by się serwer w rekordowym tępie zapchał :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

No w sumie racja ;D
Romek
Sansana
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 22 grudnia 2003, 18:50

Post autor: Sansana »

dlatego polecam każdemu mieć swój własny serwerek na różnego rodzaju śmieci ;) ja używam do tego celu lycosa, co mi tam, że na www reklam tam full, jak ja tylko grafy i inne takie wrzucam ^_^
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Ja mogę zaoferować swojego 3 MB webparka : P.
Na nim właśnie trzymam swojego avatara =]. Tuż po północy w nowym roku zrobię sobię nową fotę bo ta mi się już nie podoba : P.
Walnę się tekiego /BARDZIEJ męskiego\ bo tu jak jakis harcerz wyglądam : D. (Jeśli kogoś uraziłem to sorry =])

Pozdrawiam.
;> Steel POWAH ;>
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Chyba skorzystam z webparku, bo już mam konto na wp i po sprawie. I przy okazji se może jakąś stronkę zrobie, jak mi przyjdzie troche chęci.
Romek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

MVT pisze:...jak jakis harcerz wyglądam ...
Definicja harcerzy: "Grupa dzieci ubranych jak idioci pod przewodnictwem idioty ubranego jak dziecko" :D (bez obrazy dla harcerzy oczywiście :-))
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ