Please help!!! - konfiguracja pluginów

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
taurus
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 06 stycznia 2004, 00:06

Please help!!! - konfiguracja pluginów

Post autor: taurus »

Sciagnalem sobie ten programik wszystko pieknie,ladnie,wydaje mi sie ze zainstalowalem wszystko jak nalezy.Nastepnie wlaczylem gre "Syphon filter 2"Gra sie wlacza ale slimaczy jak cholera,oprocz tego nie mam dzwieku.Prosze o pomoc.

Ps.Mialem kiedys psx i n64,a teraz mam pc-ta i musze powiedziec ze tesknie za czasami kiedy siedzialem wcisniety w fotel i z zafascynowaniem grywalem w takie klasyki jak Resident czy Zelda.Stronka bardzo fajna. 8)

edit by w_m: Czytałeś regulamin :?: Przycisk edytuj nie służy jedynie jako element dekoracji

Acha zapomnialem dodac ze masz szajsowaty sprzet:Duron 800 Geforce 2 mx 200 i 200 sdram.Czy taki sprzet moze miec wplyw na poprawne dzialanie przy grze z przed czterech lat,to by bylo troche smieszne?
    Awatar użytkownika
    Romek
    Moderator
    Moderator
    Posty: 189
    Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
    Kontakt:

    Post autor: Romek »

    Zajrzyj do działu Teksty/Konfiguracje/ i wybierz odpowiednie wtyczki (na stronie). Polecam takie wtyczki jak Pete's OpenGL Driver 1.75, Eternal SPU Plugin 1.41, P.E.Op.S. CDR Driver 1.4 do tego epsxe 1.6 i bios SCPH 1001 ablo SCPH 7500. Konfiguracje do tych pluginów znajdziesz właśnie tam, na twoim sprzencie według tamtych konfiguracji powinno wszystko chodzić płynnie.
    Romek
    winter_mute
    TROLOŻERCA
    TROLOŻERCA
    Posty: 5248
    Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
    Kontakt:

    Post autor: winter_mute »

    Romek ma rację - jeśli masz zaintalowane niezbędne stery i skonfigurujesz plugsy przez niego podane tak jak w dziale {teksty > konfiguracja} z większością gier nie będziesz miał problemów...

    Niestety z tego co pamiętam były problemy z obsługą SF2 pod ePSXe 1.5.2 i jeśli mnie pamięc nie zawodzi, nie usunięto ich w najnowszej wersji, dlatego też nie zdziw się jak uświadczysz zacięć w tej grze. Czego Ci oczywiście nie życzę, ale fakt pozostaje faktem.

    Pozdrawiam
    /w_m/
    2BII!2B
    ODPOWIEDZ