PSePSXe v.5

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=504
No to zobaczymy czy dział Recenzje ma jakąś przyszłość :?:
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Może jednak rececnzje wystartują, mamy dwa zgłoszenia w powyższym temacie i jedno przez PW, w sumie trzy osoby, ale poczekamy jeszcze trochę :)

tak czy owak, jako że mało kto odwidza ten temat (w zasadzie tylko osoby nim zainteresowane) mam dla Was małą niespodziankę. Otóż skończyłem (w 100%) włąśnie prace nad nowym wystrojem strony, który prezentuje się następująco, KLIK - KLIK:
http://www.psemu.pl/test/layout2.php
Ponieważ podana strona nie jest niczym jak tylko zapisaną przez IE kopią, mającą na celu zaaprezentować jedynie layout nie spodziewajcie się że jakieś linki będą działać (w zasadzie działa jedynie górny banner). Co więcej, usunołem tez większość działów coby nie popsuć Wam niespodzianki :)
Działa czy nie działa widzicie jak wygląda - co o tym sądzicie :?:
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Cóż mogę rzec - bardzo mi się podoba :-) Graficznie wypas i bazowane na wmPortal'u :P Heh - postarałeś się W_M ^_^
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Ło żesz ty w morde :O podoba mi się bardziej niz E#D i emu.pl razem wzięte :D. Full wypas :) tylko to "logo" z napisem ePSXe jakieś nie takie ;) (ale sam bym lepszego nie zrobił więc nie krytykuje :D)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Hmm...wyglada suuuper :] Ale do loga tez musze sie przyczepic :\ Takie jakies jest...no nie wiem :P Moze i sie czepiam ale taki juz jestem :)) Ogolnie bardzo dobra robota !!
Pozdrawiam :)
:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Kolejne wieści z placu boju. Tym razem będzie mowa o bezpieczeństwie.

Ostatnio miałem zamiar zająć się pisaniem kolejnego Artykułu i umieścić go na stronie, ale uprzednio chciałem zrobić backup bazy danych i przypadkowo przejrzałem niektóre tabele. Po tej przygodzie mogę powiedzieć tylko jedno - O ZGROZO. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co też ludzie pisza na łamach "Listy Kompatybilności" :!: Co prawda większość wpisów jest w jak najlepszym pożądku, ale nie obyło się bez komentarzy typu "adasfgsadsdf" lub "please send me this game by email"... Szczerze mówiąc to niezbył ładnie dodawać coś takiego bo przejrzenie i poprawa wszystkich wpisów zajeła mi dobre 3 dni. Toteż profilaktycznie postanowiłem zaradzić tego typu sytuacjom i:

wprowadziłem na nowej stronie nową politykę antyspamową. Otóż wszystkie działy będą monitorowane, informacje o piszących (w każdej sekcji) będą gromadzone w BazieDanych i jeśli nastąpi sytuacja gdy jakaś osoba zacznie bawić się w zaśmiecanie jakiegoś działu, skończy się banem (tak banowanie dotyczyć będzie również PSePSXe, więc radze uważać). Oczywiście zmiany nie ograniczają się tylko do ochrony samej strony - b. dużo zyskają osoby zarejestrowane na forum bo ich dane będą chronione ze zdwojoną siłą choć nawet informacje o Gościach zostaną poddane filtrowi antyspamowemu co zaradzić powinno choćby sytuacom gdy jakiś silnik internetowy zacznie zbierać adresy e-mail z któregoś z działów.

Podsumowując. Nowa wersja PSePSXe to większe bezpieczeństwo zarówno dla samego serwisu, jak i użytkowników (zarejestrowanych czy też nie).
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

please send me this game by email
ROTFL :-) Ja też poproszę ;-) Ale podziej ją najpierw na kawałki tak koło 1MB każdy :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Trochę martwi mnie, że po pierwszych testach opinie na temat nowej wersji PSePSXe są... jakby to ująć... tendencyjne :P „Super layout”, „Wolę starszy wygląd” czy „wszystko działa super” to takie ogólne stwierdzenia. Toteż, aby wydobyć z Was to co najbardziej mnie interesuje popytam wprost:
1) Jaka jest Wasza opinia na temat odświeżonej Listy Kompatybilności. Przy odpowiedzi połóżcie duży nacisk na Wasze odczucia odnośnie zmiany strony startowej LK (czy odpowiada Wam nowy wygląd, może bardziej odpowiadał Wam poprzedni – 10 najpopularniejszych / 10 najnowszych).
2) Download / Linki – co sądzicie o zmianach, które zaszły w tych działach – prosiłbym o pare zdań na temat strony głównej i braku podziału na str. w poszczególnych kategoriach – czy Waszym zdaniem powinniśmy powrócić do dzielenia danej kategorii na strony czy pozostawić wszystkie pliki na jednej :?:
3) Niusy – jak się Waszym zdaniem prezentuje nowy system niusów.

Nie chcę Was zbytnio przemęczać więc to by było na tyle jeśli chodzi o pierwszą turę pytań :)
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No cóż - stawiasz przynajmniej sprawę jasno co chcesz :P To tak:
1 - Kompatybilność - mi osobiście bardziej odpowiadała stara forma tego działu (czyt. najpopularniejsze/najnowsze), bo takie rozłożenie jak teraz, jest..... co najmniej bardziej standardowe :P
2 - Download - stronka główna jest bardzo dobra, duże (na szczęście nie aż tak przesadnie) ikony dają czysty i przejrzysty obraz sytuacji. Podział taki jaki jest też jak najbardziej mi odpowiada. Ogólnie spoxik ;-)
3 - Newsy - Szczerze mówiąc nie widzę zbyt wielkiej różnicy (poza tym, że są bodajże zintegrowane z Forum) - wygląd identyczny, ale w nowej szacie.... Tak czy inaczej ta szata (i to że są komentarza, a wcześniej ich nie było) stawia obecne news'y wyżej niż te poprzednie :-)
4 - Ogólnie - ogólnie jest wypaśnie (wiem że mało dokładnie, ale jak to niby miałem ująć? :twisted:)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

1- Wegług mnie Kompatybilność wygląda teraz dużo lepej ;], o wiele łatwiej jest się "połapać" we wszystkim niż wcześniej...
A reszta tak samo jak Mortus :].... chociaż dalej nie podobają mi się ikonki w dowloadzie ;)
Aha... i myślę że to menu w działach .... np. w kompatybilności
[Dodaj tytuł | Główna | ......]
powinno być bardziej widoczne... (może większe ?? nie wiem...)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ