Nowa Strona o Anime i Mandze!!!!

Piszta co chceta
Hela

Nowa Strona o Anime i Mandze!!!!

Post autor: Hela »

No wlasnie powstaje nowa strona o Anime i mandze bedzie sia nazywac Kuromiko`s Shrine (przynajmniej na dzien dzisiejszy). Jest to bardzo ambitny projekt. Na stronie pojawia sie fansuby, arktykoly, skanlacje, beda zawarte na banka takie anime jak: Hellsing, Dragon Ball Z, .hack//Sign, Gundam, Inuyasha (hi Shyu), Neo Genesis Evangelion, Ghost in the shell, Samurai Deeper Kyo, Vampire Hunter D, Chobits, Z.O.E. oraz wiele innych plus jeszcze mangi. Bedziemy recenzowac anime, opisywac postacie, poszczegolne epizody itp. Chcemy z tego zrobic wielki serwis! Narazie mamy tylko garstke osob: Kirie(dziewczyny maja pierwszenstwo, red.), mnie (naczelnego, a jak ), Firzena(red.), Shyuina(red.), Blama (webmaster, grafik) i Caresa (pomocnik grafika ) To jest malo ludzi jak na tak ambitny projekt, wiec jesli TY znasz sie na Anime i mandze, masz rozne serie w malym palcu, ale nie mozesz sie podzielic swoja wiedza, to my dajemy Ci szanse!! Jesli tylko umiesz i chcesz pisac teksty o Anime i Mandze, to zglos sie do mnie!! GG:1020782 . Prosze o zgloszenia i nie kasowanie tego topicu, reklama jest dla nas wazna!!
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Oj Hela Hela, Ty tu? ;-) Chyba qrde na każdym mozliwym forum reklamujesz tą swoją stronkę :P Ale co tam, w regulaminie nie ma nic że nie można reklamować, więc ci tego posta nie skasuję :twisted: (i tak jak mówiłem - będę miał czas to coś wam tam machnę :D)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czemu nie dodasz strony do naszej bazy linków :?:
http://www.psemu.pl/modules.php?name=We ... op=AddLink

Wszystkie nowe pozycje (o ile nie zawierają warezu) są mile widziane :!:
2BII!2B
ODPOWIEDZ