Problem z TEKKEN'em 3

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
WOLVERINE
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 30 stycznia 2004, 20:19

Problem z TEKKEN'em 3

Post autor: WOLVERINE »

a mianowicie. mam taki o to ptoblem ze kiedy pokonuje ogre <ostatnia walka> to to wlacza sie cutscenka,kiedy sie konczy pojawia sie carny ekran i tylko slysze jak glos mowi ze doszka dodatkowa postac do turnieju tekken. i natym sie konczy, ani to nieche sie przelaczys do menu ani do poczatku nic.
trzeba wtedy rsetowac,ale kosztem postaci nowej :(.

prosze o rade.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czy mi się zdaje czy to gra ściągnięta z internetu :?:
2BII!2B
WOLVERINE
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 30 stycznia 2004, 20:19

Post autor: WOLVERINE »

nio . ale gosciu pisze pod releasem ze dziala, bylo masa seedow i peersow. z BT sciagane.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Po pierwsze nie piszemy, że coś ściągneliśmy, a po drugie to nie piszemy tym bardziej skąd. A na twój problem mam lek ;D. Po prostu naciskaj jak najszybciej umisz start zaraz po wygranej, a problem będziesz miałz głowy. Spróbuj, u większości ludzi działa.
Romek
WOLVERINE
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 30 stycznia 2004, 20:19

Post autor: WOLVERINE »

oki Romek sprobuje. i na przyszlosc jak radzisz niebede pisal skad sciaglem. choc w regulaminie/faq pisze tylko ze nie mozna prosic o link do gry<jej obrazu czy ripu (iso.bin.ngr,ccd,rar,zip,ace...itp itd)> ale jak co to niebede sie sprzeciwial. no przeciez nie chcem zeby zamknieto to forum, jak by niebylo 1moje miejsce pomocy.

pozdrawiam
ODPOWIEDZ