Samurai Shodown RPG

Ogólne dyskusje na temat gier.
panPOLICIANT
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 23 grudnia 2003, 01:29

Samurai Shodown RPG

Post autor: panPOLICIANT »

Hi mam ta gre w wersji chyba jap.Czy istnieja jakies latki zangielszczajace ta gre??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

na ten temat wiem tyle co Ty - czyli nic
Spróbuj mo?e na google.pl lub na emu.pl (tam jest dzia? po?wi?cony t?umaczeniom)...
Ewentualnie mo?e kto? inny b?dzie w stanie pomóc :?:

BTW; Przenosz? do OFF-Topicu
2BII!2B
panPOLICIANT
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 23 grudnia 2003, 01:29

Post autor: panPOLICIANT »

A jak wyglada sytuacja z tlumaczeniami gier na ps?? Czy robi sie to tak jak w przypadku np snesa ze wgrywa sie latke z tlumaczeniem przez jakis program i wszystko dziala czy trzeba sciagac od nowa juz przetlumaczone iso? Czy sa jakies strony powswiecone takim tlumaczeniom??


Winter moge podac strone z fajnymi ripami na psx?? :lol:
http://www.emu.pl/fk/ "o biciu po mordach"
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Winter moge podac strone z fajnymi ripami na psx??
Pewnie, ale i tak zaraz bym (ja, w_m albko ktokolwiek inny) ją skasował, a Tobie groziłby ban :D Zgodnie z regulaminem podawanie linków do nielegalnego softu (a ripy gier są nielegalne) grozi banem. Jak masz takich linków za dużo albo coś, to możesz mi na PW wysłać :P:P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
panPOLICIANT
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 23 grudnia 2003, 01:29

Post autor: panPOLICIANT »

Mortus pisze: Jak masz takich linków za dużo albo coś, to możesz mi na PW wysłać :P:P
keke nie ma tak latwo :lol: Jak chcesz ta strone to wpadnij na forum FK (adres w moim podpisie):P:P a adrsów nie mam niestety za duzo ale jak ty masz to mozesz je tam podać... moderatorzy na FK sa fajni i nie daja banów za takie rzeczy :wink:
http://www.emu.pl/fk/ "o biciu po mordach"
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

moderatorzy na FK sa fajni i nie daja banów za takie rzeczy
Czyzbys sugerowal ze ja nie jestem fajny? :P A linki ktore znalem juz sa nieaktualne z leksza (stronki poumieraly).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie rozumiem tego... skad to całe zamieszanie

Po pierwsze. Ja rozumiem, ze fajnie jest sciagnac sobie gierki z neta zamiast za nie placic... ale czy to jest oplacalne na dluzsza mete? Wezmy chocby taki rip Tekkena - co z tego, ze ma 40MB? Bo moim zdaniem wiecej z tego klopotow niz pozytku. 1 - nie ma frajdy z przechodzenia bo nie ma filmikow. 2 - Pomniejszona frajda z grania bo nie ma muzy. 3 - kupe nerwow -> a dlaczego mi sie zacina po ukonczeniu Arcade, a dlaczego nie chce ruszyc, a dlaczego nie ma dzwieku? Kupe pytan a odpowiedz jedna.

Po drugie. Sprawa prawa. Jak jest kazdy wie. Ile jest ludzi kierujacych sie dewiza - Mam NeoS i caly system w du**e. Chce pograc, nie chce placic wiec sciagam... i co z tego. Slyszeliscie co dzialo sie na Slasku pare miesiecy temu. Jakis duren wedle swej ideologii sciagal co chcial i w koncu sciagnal co nie nalezy. Rozpetala sie burza. Nagonki policji na sieci osiedlowe, konfiskata komputerow... I co? Wielkie zamieszanie, spore grzywny bo co zrobisz jak Ci policja wpadnie do domu z prokuratorem? Mozesz nawet nie sciagac, ale wystaczy ze wlacza kompa i zobacza logo M$... prosze licencje... nie ma, trza bylo wykupic, wiec jak placimy czy konfiskata mienia? I co zrobisz papa komputerek... Moszesz sobie wsadzic wyczke sieciowa gleboko w...

Po trzecie nie kapuje tych wszystkich pytan, a skad sciagnac to, a skad sciagnac tamto. Ludzie na necie mozna znalezc wszystko - wystarczy dobrze poszukac. Nie wiem wogole skad oni zasysaja te wszystkie zle kopie. Przyznam sie bo gadamy szczerze - jakis czas temu zassalem pare tytulow (kolo 20) z dwoch powodow: 1 chcialem przetestowac je pod wzgledem kompatybilnosci z ePSXe 2 Chcialem sprawdzic czy to rzeczywiscie prawda z tym ze 50% ripow jest walnieta. I co? Na 20 gier tylko 1 nie chodzila i to ze wzgledu na kompatybilnosc (na ePSXe 1.5.2 dziala a na 1.6.0 juz nie) - 0 problemow, wszystko pracowalo jak nalezy... No niestety nie cieszylem sie dlugo bo gry byly JAP NTSC (czyt po japonsku) i po paru godzinach testowania je wywalilem (bo jak tu grac jak wokol same krzaki) - w sumie to nie chcialem miec tez problemow z prawem, bylem czysty i taki pozostane. Tak czy owak zadnych problemasow nie mialem wiec pytam skad Ci wszyscy ludzie ssia to oprogramowanie gdzie co druga gra jest wadliwa? No nie wiem - ludzie sa wprost zdolni.

Po czwarte i ostatnie. PSePSXe, a warez. Po czesci zazzdroszcze strona, ktore otwarcie mowia gdzie ijakie gry znalezc, a to z dwoch powodow:
1) Liczy odwiedzin - wiadomo dobry soft to masa odwiedzajacych
2) Odwagi - bo jakby na problem nie spojrzec to wystarczy ze ktos w koncu beknie za sciaganie gier i niech padnie nazwa serwisu skad ma informacje... a nawet gorzej, niech jakis burak doniesie komu trzeba ze na stronie znajduja sie (lub sa posrednio rozpowszechniane) nielegalne materialy.... wiez mi to koniec serwisu. Mozesz oczywiscie twierdzic, ze ludzie sa spoko i nie ma mowy zeby cos takiego zrobili... ale powiedz mi jedno... Dlaczego z E#D zniknely ROMy?

Dla mnie sprawa jest prosta. Nie mam nic przeciwko temu ze ktos sciaga gry - to jego sprawa, chce to niech to robi. Tylko musi liczyc sie z faktem, ze moze za to beknac. Wiec po kiego... wciagac to mnie czy ten serwis? Moze znajda sie i ludzie, ktorzy uwazaaja go za porzyteczny, a nawet tacy, ktorzy lubia nas odwiedzic od czasu do czasu... ja nikomu nie bronie rozmawiac na temat Warezu, ba mozna nawet podawac sobie linki - tylko nie nalezy mieszac w to serwisu i zalatwiac takie sprawy na ogolnodostepnym forum tylko skorzystac z magicznej opcji Prywatna Wiadomosc - w ten czas sprawa warezu dotyczy tylko osob dyskutujacych, a nie bezposrednio PSePSXe. Co do FK to fajnie, ciesze sie, ze maja taki luz... szkoda tylko, ze przewaznie to sie zle konczy, bo nie raz widzialem strony bardziej luzne, majace po kilka tys. odwiedzin dziennie tylko, ze to przewaznie prowadzilo di likwidacji serwisu w przeciagu kilku miesiecy.

BTW; Panowie, prosze bez polskich znakow.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Niestety dysponuje tylko klawiatura :P wiec nie bede cytowal.
Co do tej "afery" na Slasku (tak sie sklada ze mieszkam na slasku :) ) to byl jeden wielki walek .... nikt nigdy od nikogo nie slyszal o zadnych grzywnach ani "napadach" ... to byly tylko dziadoskie plotki ... (nawet wszystkie piraty do kumpla zanioslem i wywalilem gry :D).

A co do tego ze na E#D nie ma juz ROMow... o ile mnie pamiec nie myli to jeden z Adminow powiedzial ze to nie jest spowodowane "kablarstwem" :P ale ja tez podejrzewam ze jednak ten bardzo sprawiedliwy DZIAD przyczynil sie do zniknieca gierek z E#D :/

Ps. Zycie bez myszki jest do DU*Y :P
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Co do sprawy w woj slaskim bo to w zasadzie mialo miejsce w Zaglebiu, a nie na Slasku, a to duza roznica pewnie sam wiesz. To wierz mi ze to nie byl walek... Moj znajomy stracil kompa bo byla oblawa na jego osiedle - bardzo nieciekawa sprawa. W sumie niczym nie zawinil ale licncji na oprogramowanie ktorego uzywal nie mial... i wywalili mu prawie 10 tys, a student z zalozenia nie ma takiej kasy wiec oddal kompa.

2. Co do E#D to sprawa byla dosc glosna - facet, napisal do Admina, ze doniesie na niego gdzie nalezy bo nie moze patrzec jak taki duzy serwis lamie prawo wiec co biedny Skizo mial zrobic? Na jego miejscu zrobilbym to samo, nie pozwolilbym by jakis zazdrosny cham (nie to zebym osoadzal, ale wyszlo na jaw ze gosc sam prowadzi serwis o emulacji i sam rozpowszechcnia ROMy) zniszczyl kilka lat pracy jaka wlozyl w E#D. Qrcze popatrzcie tylko jak ludzie potrafia byc zawistni i do czego to prowadzi :(
2BII!2B
panPOLICIANT
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 23 grudnia 2003, 01:29

Post autor: panPOLICIANT »

tylko ze podawanie linkow do stron z ktorych mozna sciagac nielegalny soft a udostępnianie takiego softu na necie to chyba jest dosyc istotna roznica 8) zresztą ja nie o tym . Pare postow wyzej zadałem kilka pytan odnosnie tlumaczen.Moze by mi ktos na nie odpowiedzial zamiast pisac o slasku piratach i ED :lol:
http://www.emu.pl/fk/ "o biciu po mordach"
ODPOWIEDZ