Jak ustawic emu ps2 bo narazie bios tylko odpala

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
agnieszka
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 03 grudnia 2003, 08:55

Jak ustawic emu ps2 bo narazie bios tylko odpala

Post autor: agnieszka »

Mam prozbe pomugł by ktos bo bios niby odpala euro pal v6 ale jak gierke odpalic i jak wszystko skonfigurowac bo sobie nie radze :?:
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Hehe, jeśli pytasz o emulator do konsoli playstation 2 to się troszkę rozminełaś ze stronkami, ponieważ epsxe jest emulatorem do konsoli psx (1), a jeżeli chodzi o emulator do konsoli ps2, to jedynym emulatorem jaki mi się nasówa, który możesz mieć to pcsx2 v0.5 . Co do pcsx2 to nie odpala on gierek z konsoli ps2, bo jest jeszcze we wczesnym stadium ewolucji. Jeżeli poczeksz z rok to może będziesz o rok starsza ;D i emu zapewnie też i może wtedy ten emulator wreszcie zacznie do porządku odpalać gierki. Jak narazie możemy na nim zobaczyć tylko bios i parę menu z gierek, a w wersji beta możemy podziwiać parę w pełni odpalanych gierek z prędkością na dobrym kompie 10 fps, a więc z tego wynika, że jeszcze przyjdzie nam poczekać. Co do innych emulatorów na ps2, to są to nsx2 i ps2pe, ale są one jeszcze bardziej zacofane niż pcsx2, a więc na emu ps2 musisz troszkę poczekać.
Romek
agnieszka
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 03 grudnia 2003, 08:55

Post autor: agnieszka »

czyli nie zagram sobie w CAPCOM VS SNK 2 a kompa mam nowego wiec jak by odpaliło to mysle ze te 30fips by było wiec szło by grac nic poczekamy a DC jest jakis emu co smiga :?:
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

No wiesz, mówiąc o tym dobrym kompie to chodziło mi o kartę graficzną GeForce 5950 giga ramu i dwa athlony 64 (np. CKemu), a więc jest to komputer za cenę około 10000 zł. Co do emulacji ps2 to możemy sobie puki co pomarzyć, tak to potraktuj, a emulatoror na dc jest bardzo dobry - Icarus. Tylko z nim jest inny problem, odpala już gierki na gorszym sprzęcie nawet, tylko że autorzy jeszcze nie wypuścili go na światło dzienne, a więc trzeba nam czekać aż go wypuszczą.
Romek
ODPOWIEDZ