V-rally 2

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

V-rally 2

Post autor: Romek »

Mam problem z tą grą. Może to dlatego, że jest ściągnięta z internetu, ale mimo wszystko zajmuje 730 556 665 bajtów. Czyli wersja raczej pełna. Zawiera ona pliki : ccd; cue; img; sub. Mam z tą grą parę problemów.
Pierwszy to taki, że nie wiem jak takie coś wypalić na płytę, żeby było system cnf i te wszystkie rzeczy, które sie tam mają znajdować, a drugi problem jest taki, że jak ją odpalam z pliku img, to gra chodzi dobrze, tylko gdy dam, żeby załadował grę, to ją nie chce załadować, tylko zostaje na LOADING, please wait. A jeszcze, gdy dam przetestuj samochód, to jedynie mi skręca w lewo, a tak to żaden klawisz nie działa (używam klawiaturę). Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Romek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Pierwszy to taki, że nie wiem jak takie coś wypalić na płytę
To format CLoneCD, wypalisz to wspomnianym programem (najlepiej z profilem LibeCrypt).
drugi problem jest taki, że jak ją odpalam z pliku img, to gra chodzi dobrze, tylko gdy dam, żeby załadował grę, to ją nie chce załadować, tylko zostaje na LOADING, please wait.
Ciężko powiedzieć.
A jeszcze, gdy dam przetestuj samochód, to jedynie mi skręca w lewo, a tak to żaden klawisz nie działa (używam klawiaturę).
Miałem coś takiego z GT2 - spróbuj wcisnąć magiczny klawisz F5.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Płytka wypaliła się świetnie, tylko, że błędy (czy cokolwiek by to było) pozostały. Niestety nawet klawisz f5 niezadziałał. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, poszukam gdzieś na necie jeszcze, bo narazie nic nie znalazłem, jak macie jeszcze jakiekolwiek pomysły proszę piszcie, każdy może być dobry.
Romek
ODPOWIEDZ