!Redaktorzy poszukiwani!

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Taki pomysł - możeby pozamykać te tematy w dziale receznje.... chyba że chcemy, żeby ini tam coś jeszcze dopisywali :P

Edit. W_M widzę, że zmieniłeś nazwę tematu z moją recką. Mi to w sumie rybka, ale chciałem dopisać w nazwie że gra znana jest też jako Tales of Eternia (w japonii.... w krajach zachodnich to Tales of Destiny 2), bo Namco robi Tales of Destiny 2 na PS2, i taki tytuł może być deczko mylący ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Taki pomysł - możeby pozamykać te tematy w dziale receznje.... chyba że chcemy, żeby ini tam coś jeszcze dopisywali
Obecnie inni użytkownicy nawet nie widzą tych tematów - no chyba że dorwali adres do testowej wersji strony (ale w to wątpię). W przyszłości jednak, będą je widzieli zarówno na stronie jak i na forum, krok konieczny by można dopisywać komentarze - wieć nie widzę sensu by zamykać tematy.
W_M widzę, że zmieniłeś nazwę tematu z moją recką. Mi to w sumie rybka, ale chciałem dopisać w nazwie [...]
Mnie tylko chodzi o to by nazwa nie była zbyt długa więc 2 tytuły w temacie odpadają. Teraz od ciebie zależy jak nazwiesz recenzję - ToE i w samym tekście napiszesz że jest to = ToD2, czy też na odwrót. Jeśli uważasz że tytuł ToE jest bardziej odpowiedni to po prostu zmień post.

Pozdrawiam
/w_m/
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

lol a ja do tej pory myślałem że PW z linkiem do testowej versji dostali wszyscy :D
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

W przyszłości jednak, będą je widzieli zarówno na stronie jak i na forum, krok konieczny by można dopisywać komentarze - wieć nie widzę sensu by zamykać tematy
Skoro tak, to też nie widzę sensu zamykania :P
Teraz od ciebie zależy jak nazwiesz recenzję - ToE i w samym tekście napiszesz że jest to = ToD2, czy też na odwrót. Jeśli uważasz że tytuł ToE jest bardziej odpowiedni to po prostu zmień post
Myślę, że tytuł zostawię niezmieniony, ale dołoże jeszcze pare wyrazów w samej recenzji :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Uwaga, uwaga...
W związku z trwającymi pracami prosze osoby, które wyraziły chęć przygotowania recenzji o dodawanie swoich prac do działu Polska Strona ePSXe (ewentualnie Recenzje - jeśli ktoś posiada już dostęp do tej części forum)...

Jednocześnie ustalam ostateczny termin dokonania wpisów na 22.07.2004, po którym w nowym dzile musi znaleźć się minimum 6 recenzji (obecna liczba recenzji - 2). Do roboty Panowie... i Panie (jesli się takowe znajdą :) )
2BII!2B
Awatar użytkownika
ultima9999
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 15 czerwca 2004, 20:34

Post autor: ultima9999 »

niby wszytsko cacy ,ale...

czy aby wszytsko juz nie zostalo powiedziane (napisane) na temat PSX'a i gier na ta platforme ? (pytanie retoryczne)
RinguTeam
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Skoro są chętni do wyrażania własnego zdania nt. "PSX'a i gier na tą platformę" (za pomocą recenzji ofkoz), to jednak nie wszystko zostało powiedziane. Pytanie miało charakter retoryczny, toteż odpowiedź nie będzie odbiegała od tej formy: "Ile dusz niespełnionych, tyle wątpliwości określonych".
Dziękuję za uwagę ;].
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

heh... coś może o Ehrgeizie bym napisał ?? :P ale w środę jade "na wakacje" a wracam dopiero 25 czyli już bedzie za późno... (kto wie co to będzie....
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

nie chcę narzekać ale dziś mamy 23 lipca...
... co z tymi recenzjami :?:
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Sorki, ale przez sotatnie 2 czy 3 tygodnie muszę wstawać przed piątą do roboty (więc jak wrócę jestem raczej nieswój :P). Jako że przyszły tydzień mam na popołudnie to w sobotę (najpuźniej w niedzielę) możesz się spodziewać kolejnej recki (albo kilku jak wene będę miał :D).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ