Nowa polska strona -> PSX Development PL -> zapraszam.

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Awatar użytkownika
StreaK
User
User
Posty: 31
Rejestracja: 19 października 2003, 00:49
Kontakt:

Nowa polska strona -> PSX Development PL -> zapraszam.

Post autor: StreaK »

http://psxdev-pl.kgb.pl/ -> Bardzo wiele informacji o PsOne, programowaniu, tworzeniu kompilacji, uruchamianiu gier netyaroze, tworzeniu filmow na CD na PsOne i wiele wiele innych rzeczy. Warto zobaczyć

Chętnych do współpracy zapraszam na GG bądz mail -> streak@go2.pl
Komentarze o stronie mile widziane.
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Najlepsza strona o PsOne / PSX. [Gry / Recenzje / Opisy / Scena PSX / Emulatory na PSX / Emulacja Psx / Artykuły / Forum / Duży DOWNLOAD / Codzienne aktualizacje]
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No to masz moją opinię (zaznaczam że jeszcze całej strony nie przejrzałem): Logo takie średnie, chociaż kolorystycznie stronka nawet mi pasi. W dziale Gry, nie ładuje się ani strona Tipsy ani Recenzje, w Downloadzie są jeszcze raz Linki.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Skoro gra nie zawiera warezu, czemu nie dodasz jej do Naszej Bazy Linków
http://www.psemu.pl/modules.php?name=We ... op=AddLink
napewno zyskasz parę dodatkowych odwiedzin
2BII!2B
Awatar użytkownika
StreaK
User
User
Posty: 31
Rejestracja: 19 października 2003, 00:49
Kontakt:

Post autor: StreaK »

Stronka jest jeszcze w trakcie tworzenia, wiec jest jeszcze "lekki" bałagan ... ale NEWSy działają i są cały czas wciskane nowe wiec można spokojnie [codziennie] sprawdzac :). Arty/HowTo/FAQ dorzuce już niebawem... A co sądzicie wogóle o takim pomyśle na stronkę ??? Zdaje sie ze jeszcze nikt w PL nie próbował tego... PSX Development...
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Najlepsza strona o PsOne / PSX. [Gry / Recenzje / Opisy / Scena PSX / Emulatory na PSX / Emulacja Psx / Artykuły / Forum / Duży DOWNLOAD / Codzienne aktualizacje]
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Choćby nie wiem jaka to strona o epsxe czy o PSX'ie powstała to i tak bede cały czas zaglądać tu bo ta stronka ma same plusy, moge wymienić jakie to plusy jak chcecie :?:
Awatar użytkownika
StreaK
User
User
Posty: 31
Rejestracja: 19 października 2003, 00:49
Kontakt:

Post autor: StreaK »

Zmieniłem layout, jest już pare artów. Wszystkie linki działają... zapraszam ponownie.
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Najlepsza strona o PsOne / PSX. [Gry / Recenzje / Opisy / Scena PSX / Emulatory na PSX / Emulacja Psx / Artykuły / Forum / Duży DOWNLOAD / Codzienne aktualizacje]
ODPOWIEDZ