jaki plugin??

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
RYNIO

jaki plugin??

Post autor: RYNIO »

Mam problem!!!Chodzi mi o jakiś plugin żeby można było grac przez sieć
LAN i wogóle, ale żeby można było łączyć się jak na sonce przez grę tj.(np. wipeout 2097) bo co z tego że grałem w tekkena, jak ja chce grac w wipeouta 2097!!!
POMÓŻCIE!!PLEASE!!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Taki sam jak dla Tekkena czyli stary, dobry CyberPad (w najnowszej wersji oczywiście). Jesli Tekken działa to i WipeOut też powinien, upewnijcie się tylko czy wybraliście w grze tryb "Arcade Link" lub "One on One" :!:
2BII!2B
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

Cyberpad najlepsze sam go mam i gram z kumpalmi przez siec w wipeout'a :)
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Ja grałem z bracikiem z sieci w Tekkena 3 i hhmmmmm....... :( nie było lagów a gra mi zwalniała do ok. 37 do 45 FPS'ów (PAL), może mieliście tak samo jak ja :?: , jeszcze nie próbowałem metodą prób i błędów ale gdzybym teraz zagrał po sieci to w FPS Limit wstawiłbym wartość ok. 53 do 60 tak by się to wyrównało jakoś i nie wiem czego to była wina takie zwolnienie.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Podejrzewam że to zwykła asynchronizacja przesyłu danych
- sprawdź czy ustawienia są identyczne (zwróć uwagę głównie na plugin dźwiękowy i BIOS)
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

winter_mute pisze: - sprawdź czy ustawienia są identyczne (zwróć uwagę głównie na plugin dźwiękowy i BIOS)
Wszystko było identyczne bo brat miał skopiowany cały folder PSX ode mnie i nic nie ustawiał tylko załączył od razu gierke.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

nic to nie da bo ustawienia są przechowywane w rejestrze, a nie folderze w którym znajduje się ePSXe. Tak więc aby było identycznie nie tylko trzeba skopiować katalog z emu, ale i wyeksportować / zaimportować odpowiednie klucze rejestru. :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ