FF9(Jak przejsc?)

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Danis
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2004, 07:48

FF9(Jak przejsc?)

Post autor: Danis »

Heh. Moj problem okarze sie pewnie dla wszystkich banalny. Nie wiem jak mam uleczyc ksiezniczke w Evil Forest. Na polu walki widze jedynie strzalke nad osoba ktora ma atakowac i oczywiscie postacie.
Mniej wiecej wiem jak leczyc juz, ale nic nie widze zadnego paska z opcjami w trybie walkii musze to robic na slepo. Czy wogole jest jakis pasek? I jak go mozna wlaczyc?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jeśli radzisz sobie z angielskim to nie ma lepszej strony jak
http://www.gamefaqs.com/
- znajdziesz tam wszystko: recenzje, kody, FAQ no i oczywiście opisy przejścia gier.

Witam na forum,
/w_m/
2BII!2B
Danis
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2004, 07:48

Post autor: Danis »

Thx za linka do stronki z solucja :) , ale nie chce solucji tylko wiedziec czy mozna jakos ustawic, zeby byly widoczne ability i item ktorych che uzyc w walce. Takie opcje walki :D
C1REX
User
User
Posty: 33
Rejestracja: 03 maja 2004, 01:05

Post autor: C1REX »

W pluginie graficznym, w kategorii "Compatibilty" należy ustawić opcję "Offscreen Drawing" na standard (nr 2).
Dodatkowo można w "Special game fixes" włączyć opcję nr. 200: Yellow rect (FF 9)
To są ustawienia dla linuksowego plugina pete, ale w windowsie powinno być podobnie.

Pozdrawiam.
"W dłuższej perspektywie wszystko będzie dobrze - to prawda, ale w dłuższej perspektywie my wszyscy umrzemy" John Maynard Keynes
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Thx za linka do stronki z solucja , ale nie chce solucji tylko wiedziec czy mozna jakos ustawic, zeby byly widoczne ability i item ktorych che uzyc w walce. Takie opcje walki .
Nie rozumiem pytania :?: Chodzi Ci może o to, że w czasie walki nie wyświetlane jest menu z: Attack, Item, Summon, Magic itd :?: Jesli tak to zaapoznaj się z tym artykułem >
http://www.psemu.pl/modules.php?name=Ar ... ig&id=ff89

Jesli nie to opisz proszę dokładniej / inaczej problem.
2BII!2B
ODPOWIEDZ