Najladniejszy Avatar ??

Wypowiedz się na temat tego Forum
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Mój avatar jest najlepszy i koniec :D (piękne oczy masz komu je dasz sialalala ... lol)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zauważylem, że emblematy z 'wyciętymi ślepiami' są ostatnio na topie :>.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Jeżeli chodzi o Friqlca to nigdy ale to przenigdy nie będe się na nim wzorował :D
Musiałem zminić ava bo stary nie pasił do kolorystyki strony :( a że mam aparacik to sobie cyknąłem artystyczne zdjęcie :lol:
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

czyżby final?? nie kojarzę która część...
No ba... FFX.
MoRf postanowił wziaść dożywotni urlop w kwestii PSePSXe, czy jeszcze planuje zagościć na łamach serwisu, bądź forum?
AFAIK, w chwili obecnej pochłoneła go całkowicie praca i nie ma czasu na i-netową działalność. Nawet jego www jest RIP od jakiegoś czasu, a szkoda bo mam z nią dobre wspomnienia. Tak czy owak pozdrowię go od Was za jakiś czas - i tak się wybieram na zakupy więc z pewnością zahaczę o komputerowy.
Jeżeli chodzi o Friqlca to nigdy ale to przenigdy nie będe się na nim wzorował
Ja tam do niego nic nie mam - spoko, choć ostro zakrecony gość. Zapewne on jednak powie dużo na mój temat i nie będą to raczej rzeczy miłe :x . A może się mylę :P
2BII!2B
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Hmm... w_m bardzo fajny avatarek... ale nie zaglosuje na niego :) No chyba ze W_M jestes plci pieknej to co innego :P
Mi najbardziej wpadl w oko ava .... Reda XIII :) Heh, nie dosc ze moja ulubiona gra to jeszcze jeden z ulubionych bohaterow !! :)
:)
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Ale avatarek nie jest mojej roboty tylko wybrany z galerii :cry: nie mam takiej możliwości żeby sameu zrobić
Heh, nie dosc ze moja ulubiona gra to jeszcze jeden z ulubionych bohaterow !!
Mój ulubiony bohater tej części to RED XIII, zaraz po nim jest Vincent Valentine.
AFAIK
w_m co to znaczy :?:
BTW. czy na avku Bzy Resa to jest godzilla :?: :D
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

AFAIK to i-netowy skrót od angielskiego 'As Far As I Know'. Wyrażenie to oznacza: "z tego, co wiem", "z tego, co słyszałem".

Potwór na moim avku, to japońska Godzilla, której nie od dziś jestem oddanym fanem ;].
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

Popatrzcie na moj Ave satan rulezzzzzzzz :P :twisted: Ale bede robil sobie nowego :D wiec zobaczycie sami jaki bedzie wypasiony :P
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Krecik (sorki za literóki :P ma fajnego) Księżniczka Mononoke !! Najlepsza postać drugoplanowa z tej oto bajki !! (pierwszoplanowa zresztą też :P), a tak poza tym to każdy jest fajny.
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Dzieki Romek :) Tez uwazam ze Kodamy (duszki drzewne) sa najlepszymi postaciami w tym Anime :P
I tez masz calkowita racje ze kazdy ava jest fajny i na swoj sposob kazdy jest najlepszy (ale Reda XIII i tak najfajniejszy :P)
Red XIII pisze: Mój ulubiony bohater tej części to RED XIII, zaraz po nim jest Vincent Valentine.
U mnie na drugim miejscu jest....Sephiroth :) Vincenta jakos tak srednio polubilem...
:)
ODPOWIEDZ