Boty

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
TheUndertaker
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 lipca 2004, 14:54

Boty

Post autor: TheUndertaker »

mam taka nietypowa prosbe jetem poczatkujacy i chcce tylko wiedziec czy sa jakies specialne boty do niektorych gier na psa a mianowicie na epsxe plz nie besztajcie mnie jak nie ma :D
No one can stop me
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie besztam - wedle życzenia ;).
Mógłbyś nieco bardziej sprecyzować o co Ci konkretnie chodzi. Jeśli o boty - komputerowych przeciwników w PSX'owych grach FPP (lub innych strzelaninach, niekoniecznie tych z widokiem z pierwszej osoby), to muszę Cię rozczarować - nie spotkałem się z grą, która posiadałaby tryb multi z możliwością rozgrywania deathmatch'ów przeciwko komputerowym przeciwnikom.
Jeśli źle zrozumiałem Twoje pytanie, to proszę o sprostowanie ;].
TheUndertaker
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 lipca 2004, 14:54

Post autor: TheUndertaker »

chodzi mi oto czy jest jakis plugin do botow na jakas gre (bo np. w gran turismo boty sa banalne!!!!!!!)
No one can stop me
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

NIE MA (istnieją jednak tzw. ppf'y - patche modyfikujące/usprawniające daną grę). Pluginy mają za zadanie obsługiwać blaszakowy sprzęt w celu emulacji grafiki, dźwięku, etc. - jednak w żaden sposób nie mogą wpływać na struktury PSX'owej gry. BTW. Skoro comp. w GT2 jest banalny, to proponuję przesiąść się na Arcade Disc i przejść dowolny tryb na najwyższym poziomie trudności ;).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Aby "komputerowi" przeciwnicy stali się bardziej inteligentniwystarczy zwiększyc poziom trudności - granie na easy/novice to żadne wyzwanie.

Jeśli zaś chodzi o tryb Simulation w GT2 - zamień S_Escudo na jakikolwiek NIETUNINGOWANY samochód odpowiaddający danej klasie (FF/FR/4WD) i spróbuj nim wygrać wyścig na poziomie Profesional.
2BII!2B
TheUndertaker
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 lipca 2004, 14:54

Post autor: TheUndertaker »

Zadne wyzwanie juz tak robilem raz nawet mialem 4 miejsce w klasie Najwyzszej :D jadac renowka bo jezscze jechale dwie renowki :D
No one can stop me
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

4 miejsce to nie pierwsze :!: :D :P
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A pierwsze wcale nie oznacza, że osiagnąłeś mistrzowki poziom - pozostają więc konfrontacje z innymi graczami. Skoro gra w GT2 na najwyższym poziomie trudności nie jest dla Ciebie wyzwaniem, to proponuję wziąść udział w jakimś turnieju... i zapodać nam tabelę z końcowymi wynikami. Jeśli zmieścisz się w czołówce, to pełen szacunek, chłopie :P.
TheUndertaker
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 lipca 2004, 14:54

Post autor: TheUndertaker »

ej chcialbym ze z kims przez neta w to zagrac ale nie ma chetych
No one can stop me
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zamieść bezpłatne ogłoszenie w swojej sygnaturce - IMO chętnych nie brakuje; na grę zwykle nie pozwalają warunki sieciowe (zbyt słabe łącza) :/.
ODPOWIEDZ