Problem z TeamBuddies!!

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Xian
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2003, 15:58

Problem z TeamBuddies!!

Post autor: Xian »

Przejde odrazu do rzecz, a mainowicie TeamBuddies nie dziala.Podam pluginy :
-1.68Pete OpenGl
-PeteSound1.15
-Pete Cd1.11
Wszytskie gry proczTroneBonne o ktorym wczesniej wspominalem (jakies 3/4tygodnie temu;)chodza idealnie na podkreconej grafice wiec to nie moze byc wina sprzetu a konfiguracji??Moze inny bios jakas dodatkowa opcja ... Prosze pomozcie!!
P.S Dzieki za rada co do TroneBonne teraz mama i dzwiek i napisy w dymkach ale.....gra zacina sie po przejsciu 1 bossa wczesniej mozna bylo grac dalej jednak bez dzwieku :( Czy w ta gre da sie normalnie grac??

-= Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam=-

XIAN
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Co to się dzieje - gdzie się podziały piekne czasy gdy ludzie pytali na forOOm: "Jaki konfig wybrać dla R9k" lub "Skąd ściągnąć plugsy" bo obecnie idą same najgorsze pytania w dodatku dotyczące gier, z którymi emu jest niekompatybilny (SF2/3, WE2002, Valkyrie Profile itd.. ). :)

Team Buddies - sam gry nie posiadam, nie znam też osobiście nikogo kto by ją miał więc będzie problem. Jednakże jeszcze na starej wersji forOOm przewineła sie osoba, która pytała o gamesharkowe kody do tej gry więc założyć można, że gra mu chodziła - tzn. tytuł można odpalić na ePSXe. Jeśli więc chodzi problem rzeczywiście tkwi w ustawieniach.
Na pewno nie jest to kwestia sgf`ów bo nie widziałem tam żadnych ustawień dla tego tytułu, ppf`ów dla tego tytułu też nie widziałem więc pozostaje najrzmłudniejsze wyjście sprawdzać wszystko po kolei:
1. BIOS; SCPH7502 - najbardziej kompatybilny
2. Płyta; może problem jest w niej, tradycyjnie - zrzuć do ISO za pomocą programu sczytującego dane subkanałowe i zrzucającego je do plików *.cue (np. CloneCD)
3. Błędy; Sprawdź co ePSXe wywala przy zakończeniu... jakie są dokładne komunikaty, co zamyka się pierwsze dźwięk czy grafa. Jeśli okienko ePSXe zamyka się zbyt szybko i nie jesteś w stanie na nie zerknąć - zdefiniuj jakiś plik wyjściowy danych gdzie będą zaapisywane komunikaty ePSXe. Jak to zrobić? Uruchamiasz ePSXe w ten sposób: "...\epsxe.exe > danewy.txt" (nazwę dadnewy... możesz oczywiście zmienić na dowolną, rozszerzenie warto zostawić jako txt by było łatwo otworzyć plik)
4. Dźwięk; spróbuj Eternala (najbardziej kompatybilny z ePSXe) lub ePSXe z wyłączonym dźwiękiem... Sprawdź też czy będzie dziać z włączonym SPUIRQhack...
5. Grafika; Peops Software Driver (mega kompatybilność - jest w stanie uruchomić wszystko :) )
Teraz wszystko w Twoich rękach - sprawdzadź, napisz jak rezultaty :)
Jesli uda Ci się rozwiązać to również zahacz o forOOm i napisz co pomogło by inni odwiedzający to miejsce mogli szybko rozwiązać ten problem

Miłego grzebania

BTW; nie wspomniałem o rzeczy najważniejszej - ISO z iNetu, ale tą kwestię mieliśmy już chyba za sobą na poprzednim forOOm, nieprawdaż :?: :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ