psm play - problem :-(

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

psm play - problem :-(

Post autor: mazgaj1 »

witanko 8) mam pewiem problem otóz ściągnąłem z WASZEJ strony nie innej program psmplay do zgrywania intr z psx'owych gier do formatów avi itp. niestety kiedy chce go uruchomic to pokazuje mi sie błąd ze nie mam tego i tego pliku.dll a jest to niemozliwe bo wczoraj mialem formata i musze miec wszystkie pliki dll :) pozatym pisze ze reinstalacja tego programu moze naprawic problem a z tego co widziałem to tam nie ma instalki :roll: mam windows XP help :):)
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

podejrzewam, że chodzi o sterowniki ASPI - są w downloadzie, zwie się to "Force ASPI 1.7", zalecam instalację

mogę się oczywiście mylić toteż byłoby miło gdybyś napisał(a) jakich to plików brakuje - tego i tego pliku .dll nie mówi mi zbyt wiele.
2BII!2B
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

chodzi o plik WNASPI32.dll. 8) moze cos ci to powie :D

EDIT -> juz sam program mi działa wsadziłem ten plik do folderu programy ale mam nowy problem :( on mi w ogóle nie chce znaleźć cd-romów !!! :(:(:(:( ani normalnego ani wirtualnego :( pomożcie !!! 8)
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

winaspi32.dll będziesz jmiał, jak zainstalujes (jak powiedział w_m) stery ASPI (w downloadzie). Po tym Twoje problemy z CD-Rom'ami też powinny zniknąć.

Edit. A jak to nie zadziała, to poszukaj sobie jakichś innych sterowników ASPI (na googlach przykładowo).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

juz sam program mi działa wsadziłem ten plik do folderu programy ale mam nowy problem on mi w ogóle nie chce znaleźć cd-romów
Nie chodzi o to by skopiować plik do innego folderu lecz zainstalować sterowniki w systemie. W tym celu musisz:
1) pobrać plik "Force ASPI 1.7" z Downloadu
2) rozpakować archiwum w jakimś folderze na HDD
3) uruchomić plik "instaspi.bat"

Proste no nie 8)
2BII!2B
ODPOWIEDZ