TopLista filmów

Film, książka, prasa... i takie tam.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Ja widziałem - nawet niezły. Efekty całkiem na poziomie, ale niektóry dialogi są takie że płakać się chce (poza tym mniam :P).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

A niektóre sceny to przegięcie scena zmiażdżenia policjanta dwoma motorami (jeden w jednej ręce, drugi w drugiej ręce i TRACH) :mrgreen:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Albo wyprzedzanie samochodów na piechty ;-) Ale ogólnie film niezły i całkiem niezła mogłaby być jego kontynuacja ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Ale ogólnie film niezły i całkiem niezła mogłaby być jego kontynuacja
no nie wiem......
A teraz zmiana na starsze filmy. "Screamers" (pol. " Tajemnica Syriusza). Fajny i szkoda że tak rzadko idzie w TV. :cry:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Albo wyprzedzanie samochodów na piechty Ale ogólnie film niezły i całkiem niezła mogłaby być jego kontynuacja
Szczególnie, że film zakończył sie zesłaniem tego złego na kolonię karną > ciekawe jak potczą się jego losy :D

Co do seriali to z wielką chęcia oblookałbym sobie ponownie StarTrek czy "Beyound and Above", chyba przekręciłem nazwę, a polskiej nie pamiętam bo jakby na problem nie spojrzeć to serial leciał dobre 5-6 lat (jak nie więcej) wstecz. Pomimo tego niezmiernie mi się podobał, do tego stopnia że do chwili obecnej o nim pamiętam.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Szczególnie, że film zakończył sie zesłaniem tego złego na kolonię karną > ciekawe jak potczą się jego losy
Ja się domyślam jak: Jakimś cudem ucieknie i będzie chciał zabić dobrego, ale on mu się nie da i sam go zabije a wtedy pojawią sie z tej policji żeby go zabić bo nie może być tylko jeden (a wtedy przylecą smoki i wszystkich zjedzą :P).
BTW mam wreszcie film "Ja robot" , jak tylko oglądnę (jak będę miał czas) to napiszę co o nim myślę.

Tym razem krótko: "Hellboy"

[EDIT]
Jeśli masz do przekazania AŻ tak krótką wiadomość, to tym bardziej nie powinieneś jej umieszczać pod swoja wypowiedzią - kilka osób regularnie odwiedza ten temat, więc nie bój się, że nowy 'wątek' nie zostanie zauważony...
[/EDIT]
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tym razem krótko: "Hellboy"
AFAIK to nie SF tylko kolejna adaptacja komiksu (była też taka gra jesli mnie pamięć nie myli). Skoro już o adaptacjach mowa to polecam zapoznanie się z filmem pt. "Punisher" - czasami trochę naciągany, ale ogólnie niezły film
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Punisher
Jak dla mnie kicha. Ten film na prawdę zawiódł moje wielkie oczekiwania (tak jak Hulk i Deredevil). Jak na razie z adaptacji komiksów które widziałem tylko Spiderman prezentuje się jako tako.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

a X-men też jest na podstawie komiksu i jest całkiem niezły.
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jak dla mnie kicha. Ten film na prawdę zawiódł moje wielkie oczekiwania
W moim mniemaniu był wiele lepszy niżeli wspomniane przez Ciebie Daredevil czy Hulk. Koncowa scena z samochodami po prostu rządzi :!: Osobiście stawiam film dość wysoko, choć IMO nie tak wysoko jak serię X-man czy mojego ukochanego Spawn`a, który choć wydany wieki temu do chwili obecnej jest IMHO najlepszą adaptacją komiksu jaką przyszło mi obejrzeć :!:
2BII!2B
ODPOWIEDZ