ePSXe psóje mój komputer

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Gość

ePSXe psóje mój komputer

Post autor: Gość »

Dwa dni potym jak śćągnołem i skonfigurowałem ePSXe po włączeniu go i wyłączeniu nie mogę otworzyć żadnych aplikacji wyskakuje mi injormacja ,,Program wykonał nieprawidłoą operację i nastąpi jego zamknięće jeśli komunikat będzię się powtarzał skontaktu się ze sprzedawcą" . Co to za emulator, który wszystko psóje co!!!! Rządam wyjaśniej :twisted:
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Jeżeli ściągałeś ze stronki(tej) to ok.Ale jezeli jakimiś innymi kanałami to może jakąś ciekawą rzecz złapałeś??Prawdopodobnie należysz do jedynych , którym się takie rzeczy dzieja.Może czas zmienić kompa( za mało pamięci lub coś w tym stylu)
Pozdrawiam - zadowolony użytkownik
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Emulatorka śćągnołem z tej strony a z komputerem mam wszystko OK :twisted:
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

No to , że tak powiem, cóż.Ja nie mam pojęcia.Może w takim razie spróbuj skasować ePsxa i nagrać go na nowo???Zaznaczam , że to tylko moja propozycja.Jak chcesz to czekaj co inni powiedzą :lol:
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dwa dni po tym jak śćągnołem i skonfigurowałem ePSXe po włączeniu go i wyłączeniu nie mogę otworzyć żadnych aplikacji wyskakuje mi injormacja ,,Program wykonał nieprawidłoą operację i nastąpi jego zamknięće jeśli komunikat będzię się powtarzał skontaktu się ze sprzedawcą" . Co to za emulator, który wszystko psóje co!!!! Rządam wyjaśniej
1) Niezłe, to nie wina emulatora tylko systemu - bo taki błąd pochodzi od explorera... prawdopodobnie wirus :!: Gwarantuje jednak, że jeśli załapałeś robala to nie pochodzi on z tej strony bo sprawdzam wszystkie pliki zanim trafią na serwer... w dodatku mam ten sam program (emu - ePSXe1.5.2) co Ty więc również miałbym robala w systemie, a w rzeczywistości go nie ma - Norton Antywirus 2003 Profesional Edition + baza wirusów z 26.02.2003 nic nie wykrywa, a pracuje non stop:!:
więc prawdopodobnie wira zassałeś z czeguś innego... (np razem z ISO z netu czy jakimkolwiek innym Softwarem) Jeśli się uprzesz to mogę ściągnąć pliki z serwera i sprawdzić czy tam cuś ich nie zainfekowało, ale to znów jest wątpliwe bo są spakowane...

2) Jeśli jednak koniecznie upierasz się, że to wina emulatora to:
a) usuń foldeder z emulatorem i plugsami
b) usuń następujące klucze z rejestru:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Vision Thing]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\epsxe]
Dzięki temu usuniesz wszelkie pliki i ustawienia związane z tym emulatorem - jeśli sytuacja się nie zmieni to Twoje problemy powoduje coś całkiem innego!

3) Uważam że winienie emulatora zaa zaistniały stan rzeczy jest bez sensu gdyż podczas półrocznej działalności strony jesteś pierwszą osobą skarrzącą się na coś takiego !

4) Dziwi mnie także fakt czemu system spiep**ył się aż dwa dni po ściągnięciu i korzystaniu z Emu - nie uważasz, że jeśli byłaby to rzeczywiście wina ePSXe to sytuacja zaistniałaby natychmiast :!: Wierz mi że przez dwa dni można sp**przyć samemu masę rzeczy w Wingrozie [wystarczy pięć minut, parę zmian w rejestrze lub usunięcie jakiegoś pliku czy nawet nieodpowiednie wyłączenie kompa], nie mówię już ile wirusów można zasać w tym czasie z internetu czy innego źródła

5) Życzę owocnej zabawy z Windowsem. Pozdrawiam

edit: Sprawdziłem wszystkie pliki i .... nic - rzadnego wirusa, czyściutko :!:
2BII!2B
Gość

Post autor: Gość »

Po pierwsze sprawdzałem i niemam wirusa po drugie błąd pochodzi od ePSXe a nie od Expolera a po trzecie chcę wiedzieć ja się pozbyć tego błędu!!!!!! :twisted:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze sprawdzałem i niemam wirusa
To dobra wiadomość
błąd pochodzi od ePSXe a nie od Expolera
Pochodzić może od czegokolwiek, ale wyświetlany jest przez explorera :!: "Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie" to błąd explorera, a nie ePSXe < ePSXe wyświetla np. cuś takiego "winaspi32.dll file mising" > "GPU closed" > "SPU closed" << to są błędy ePSXe :!:
chcę wiedzieć ja się pozbyć tego błędu!
Jesli błąd rzeczywiście pochodzi od ePSXe zrób tak, jak mówiłem Ci wcześniej
a) usuń foldeder z emulatorem i plugsami
b) usuń następujące klucze z rejestru:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Vision Thing]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\epsxe]

to zarzegna wszelkie problemu, jeśli pochodziły od ePSXe... Jeśli jednak po przeprowadzeniu takiej operacji nic się nie zmieni [co jest bardzo prawdopodobne] to możesz mieć pewność, że namieszałeś w systemie...

Poza tym
- Dziękuję Ci, że mnie uświadomiłeś skąd pochodzi błąd bo przecież co może wiedzieć facet, który PieCa ma tylko od 8 lat, emulatorem ePSXe zajmuje się od na dobre od pół roku [interesuje się tym od ponad 1.5 roku], a na codzień studiuje informatykę :?: :twisted:
- Ciekawy jest też fakt, że jakoś wszystkim emulator nie sprawia problemów i co ważniejsze uważany jest za najlepszy emu PSX`a. A jak mógłby zdobyć taką popularność jeśli wogóle by nie działał i piep**ył system :?:
Ale przecież lepiej winę za swoje lamerstwo jest zrzucić na innych :x . Po co ja z Tobą dyskutuję, i po co wogóle zadajesz TU pytania jesli sam wiesz wszystko najlepiej :?:
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Generalnie zgadzam się tu z adminem.Po co z lamerstwerm dyskutować.Nie umie znalezć blędu więc najlepiej wpieprzyć głupotę.Poza tym jesteś JEDYNYM , który ma taki problem.A to i tak musi być wina kompa.Jak bedziesz chciał przyznać sie do błedu to nie ma sprawy
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Odpierdol się alien ty kurwo jebana :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Teraz to już przegiołeś

BANan - gratuluje :!: :twisted:
Temat zamknięty :!:
2BII!2B
Zablokowany