problem z zapisaniem stanu gry

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
maro
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 listopada 2004, 22:52

problem z zapisaniem stanu gry

Post autor: maro »

na początku przepraszam zato że powtarzam temat już wielokrotnie poruszany na forum. jest to standardowy problem tzn. niemoge zapisać stanu gry wciskając F1 i później go odczytać przy pomocy F3. tak samo jest z próbą savowania na "karcie". znalazłem na forum że należy odznaczyć opcje "tylko do odczytu" ale gdy to robie to ona ponownie sama sie zaznacza. odznaczyłem tą opcje dla całego folderu "program files" ale znowu sama sie zaznacza.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

odznaczyłem tą opcje dla całego folderu "program files" ale znowu sama sie zaznacza.
Wykonaj powyższą czynność dla plików z memorkami (*.mcr *.mem, itd.).
Awatar użytkownika
maro
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 listopada 2004, 22:52

Post autor: maro »

dzięki BzyRes. już jest dobrze.
Awatar użytkownika
Maximus
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 25 stycznia 2005, 19:45

Post autor: Maximus »

hehe ja sobie gralem w ff9 ladnie pieknie bylem juz na samym poczatku plyty cd 2 obecnie jestem na 3cd tak czy owak zmieniala sie plansza i nagle program mi sie zawiesil no nic bylem zly odpalilem na nowo chcialem zloadowac patrze i nie ma save-ow :P z cd 2 , musialem ponownie wkladac cd 1 i grac 2h by dotrzec do miejsca w ktorym mi sie zwiesilo straszna histosia co nie :) historia :wink:
FF 9 r0X
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Biedactwo :/. Aby zapobiec podobnym sytuacjom używaj opcji zapisu gry zaimplementowanej w ePSXe: F1 - szybki zapis, F3 - szybki odczyt, F2 - zmiana slotu wraz z podglądem.
ODPOWIEDZ