PCSX2 v0.7 test

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Nie wiem czy złamie teraz ragulamin , ale chce pomuc papec-owi....
1-ściągnij sobie program o nazwie eMule
2-podłącz sie do jakiegoś servera
3- daj na szukarke i wpisz Budokai 3 DVDrip
4- Wybierz plik który ma najwięcej źródeł
5- Czekaj 2 dni aż sie ściągnie i życze miłego grania :wink:... Aha po ściągnięciu i wypakowaniu będziesz miał parenaście spakowanych plików... daj prawym przyciskiem myszy na pierwszy plik z koncówką part001... i jeśli używasz WinRara do daj na opcje wypakuj tutaj... wypakuje ci obraz DVD i za pomocą PCSX2 otwórz ten obraz i nie zapomnij o odznaczeniu w CPU opcji ...Disable Recompiler... jeśli odznaczysz tą opcje to fps-sy idą w góre o 2X... może to co napisałem to jest dlaciebie jasne ( nie chce żebyś myślał że biore cie za niedoświadczonego ) ale wole żeby wszystko było jasne :wink:
Cropp
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 15:23

Post autor: Cropp »

Ato mój screen , włączyłem gta sa i tylko to wyskoczyło i potem ciagle czarny obraz :evil:

Obrazek
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Ja mam pytanie odnośnie nadchodzącej wersji PCSX 0.8 ...... Czy zmianą w tej wersji będzie tylko odtwarzanie filmików czy też podrośnie liczba klatek ??... :roll:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Poczytaj newsy na Naszej stronie głównej oraz w serwisie autorów PCSX2. Wyciągnij wnioski. Obejrzyj screeny na Naszej stronie głównej oraz w serwisie autorów PCSX2. Wyciągnij wnioski ;P.
A tak całkiem poważnie - IMO na 99% do pewnego momentu sukcesywnie będzie wzrastać ilość wyświetlanych fps, a i pozostałe kwestie kompatybilności nie będą przy tym zaniedbywane.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

To ja pokaże wam co sie dzieje u mnie w komputerze na PCSX2 0.7 8) Zapodaje linki ze screenami z Gry Dragon-Ball Z Budokai3 na PCSX 0.7 !!
Konfig PCSX2 jest taki sam napisałem w tym temacie --> http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=998
A mój sprzęt to :
ATI Radek 9200 SE
Intel Celeron 2.4
512 DDR......... zrobiłem fotki z najbardziej fascynujących sytuacji :wink: Oto linki :
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Całkiem, całkiem ;) u mnie to wygląda tylko trochę brzydziej :( Ale do czasu nastupi u mnie nidługo upgrade sprzętu na P IV 3,2 GHz 800/1MB Prescott (mPGA47) i ramu będę miał aż 1 GB !! :D to będzie sprzęt jeszcze tyko karta graf i będzie wporzo... :D
Obrazek
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Jeśli to prawda to masz szczęście jak cholera .... nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze :twisted: jak już będziesz miał ten sprzet to na PCSX2 0.7 wszystko będzie co chodziło płynniutko ... ale chłopie masz Farta :P ... Ja tez se za niefługo kupie nowego kompa ... kto chce kupić komp Intel Celeron 2.4 , ATI Radeon 9200 SE , 512 DDR , 160 GB Wolnego , nagrywarka DVD , nagrywarka CD, Monitor LG Flatron F700B ... laserowa myszka ( czerwona świecąca ) , podkładka z silikonem .. Czarna klawiatura ( GENIE Office keyboard XP ) i słuchawki z PHILIPS-a warte w Mediamarkt 199 zł...... i Drukarka i Laser ( Lexmark i ArtiScan )..... cena --> 1000.000 zł :!:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ja tez se za niefługo kupie nowego kompa ... kto chce kupić komp Intel Celeron 2.4 , ATI Radeon 9200 SE , 512 DDR , 160 GB Wolnego , nagrywarka DVD , nagrywarka CD, Monitor LG Flatron F700B ... laserowa myszka ( czerwona świecąca ) , podkładka z silikonem .. Czarna klawiatura ( GENIE Office keyboard XP ) i słuchawki z PHILIPS-a warte w Mediamarkt 199 zł...... i Drukarka i Laser ( Lexmark i ArtiScan )..... cena --> 1000.000 zł
Do załatwiania takich rzeczy mamy Giełdę - zamieść ogłoszenie, a nóż znajdzie się klient ;].
Ale do czasu nastupi u mnie nidługo upgrade sprzętu na P IV 3,2 GHz 800/1MB Prescott (mPGA47) i ramu będę miał aż 1 GB !!
+
Ja tez se za niefługo kupie nowego kompa ...
A ja, wraz z nadejściem maja łyknę DC za 200 zeta i będe się bawił równie pysznie :].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

jak już będziesz miał ten sprzet to na PCSX2 0.7 wszystko będzie co chodziło płynniutko
Oficjalnie mówi się że płynna gra przy pomocy PCSX2 wymagać będzie procesora z zegarem 5GHz (widze małą równicę pomiedzy 3,2 i 5Giga)... Dobra nowina - na 3,2 Gigach z pewnością pociągnięsz emulację z połową maksymalnej prędkości :P
Monitor LG Flatron F700B
Popieram, niezwykle trafny wybór... sam mam flatrona z LG... choć rozejrzyj się zaz wersją z P na końcu czyli F700P bo ma lepsze parametry (choćby max. rozdziałkę)
A ja, wraz z nadejściem maja łyknę DC za 200 zeta i będe się bawił równie pysznie :].
A ja z kolei zaczynam zbierać na PS3 :D
2BII!2B
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

EEhhhh :cry: ..... ściągnoł mi sie dziś Budokai 1 ... Master Axar mówił że chodzi z prędkością nawet w przeskokach do 19 fps :x Włączyłem gre z myślą że tak bedzie a tu co ....... dupa !!! chodzi tak samo jak pozostałe części ( Budokai 2 i 3 ) ostrzegam wszystkich co to ściągają że nie ma żadnych 19 fps/s tylko 2-3 :x
ODPOWIEDZ