Zje##### cd-rom

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Phosi
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 02 stycznia 2005, 20:29

Zje##### cd-rom

Post autor: Phosi »

Mam proźbe do userów którzy znają sie na komputerze wyraźcie opinie
mam problem gdy włączyłem kompa to windows nie wykrywa ani cd-romu ani nagrywarki nie wiem co robic bo bios wykrywa mam nadzieje że mi pomożecie z góry dziękuje
nie wiem co mam tutaj pisać (pozdrófka)
Master Axar
Junior
Junior
Posty: 24
Rejestracja: 04 stycznia 2005, 15:42
Kontakt:

Post autor: Master Axar »

mój braciak tez mial taki problem...windows nie wykrywał mu cd-romu i nagrywarki..po wiellu próbach i bładach zdecydował sie na przeinstalowanie windowsa...pomogło
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Phosi,
Nie wczytywałeś przypadkiem defaultowych ustawień BIOSu? Niegdyś miałem podobny problem i również ratowałem się reinstallem/formatem [lekarstwa dobre na wszystko], ale podejrzewam, że istnieje mniej desperackie wyjście.
Poszukaj odpowiedźi na guglach lub przejrzyj Usenet - ja znalazłem coś TAKIEGO - rozwiązanie dla WinME; przydałoby się, żebyś podał OS, na którym pracujesz.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Mój komp ma czasami problemy z wykryciem HDD'ka, mimo wykrycia go przez BIOS. Pomaga wtedy wejście do Menedżera Urządzeń i ręczna pomoc w zauważeniu brakującego sprzętu :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Post autor: wergorek »

Co komputer to inne rozwiązanie. U mnie na przykład pomaga ponowne podłączenie kabli do CD i HD.
Awatar użytkownika
Phosi
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 02 stycznia 2005, 20:29

Post autor: Phosi »

Musze dodac szukanie sprzętu i wykrywa mi wszystko ale coś jest Z&^%$# bo ma jakieś błędy i nie moge korzystac
nie wiem co mam tutaj pisać (pozdrófka)
ODPOWIEDZ