Final Fantasy VIII(8) problem

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
zero
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 09 stycznia 2005, 13:02

Final Fantasy VIII(8) problem

Post autor: zero »

W momencie kiedy mozna sie poruszac za pomoca Balamb Garden, Squall i sam Balamb Garden znikneli z mapy swiata, czasem wystarczy wejsc do menu i wyjsc zeby sie pojawili - squall wtedy wyglada jakby mu ktos wrzucil berserka a zamiast balamb gardena sa tylko jakies plamki i jest tu juz wiecej mozliwosci - czasem tylko bialy kolor, czxsem sa w male roznokolorowe punkciki, czasem cos w rodzaju cienia, ale przez wiekszosc czasu nic nie widac no i mam problem jak nie wiem gdzie zaparkowalem...

epsxe 1.52, pete's dx6 d3d 1.75 z ustawieniami przez was podanymi, probowalem zmieniac po 1 ustwieniu i sprwzac ale ne widac roznicy

--------------------------------------------------------------------------------------
-=za wszelkie odpowiedzi serdeczne bóg zapłać!!!=-
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Na dobry początek zapoznaj się z TYM artykułem. Jeśli analogiczna konfiguracja nie da spodziewanego efektu, winą za bugi obarczyłbym niekompletną, bądź padniętą wersję gry.
zero
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 09 stycznia 2005, 13:02

Post autor: zero »

napisalem: "epsxe 1.52, pete's dx6 d3d 1.75 z ustawieniami przez was podanymi, probowalem zmieniac po 1 ustwieniu i sprwzac ale ne widac roznicy". piszac was mialem na mysli autorow tej strony a ustawienia sprawdzalem wlasne te, do ktorych mnie odsylasz + eksperymenty wlasne.

moze ktos zna sie na tyle, ze wie skad moze sie brac ten efekt wiec zna na to odpowiedz
ODPOWIEDZ