emulator Nintendo 64

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

emulator Nintendo 64

Post autor: emcefreak »

Mam taki problemik. Sciagnałem emulator 1964 i nie moge w nim za cholerę skonfigurowac pada:( Próbując dać przypis do przycisku naciskając którys z pada zaden nie reaguje:( Help:(


Jak nie to poleccie jakis inny emulator N64, bo snowboardy na tą konsolkę są najlepsze :P i musze pograć :P :D
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Jak nie to poleccie jakis inny emulator N64, bo snowboardy na tą konsolkę są najlepsze i musze pograć
IMHO Project64 jest bezkonkurencyjny.
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

No własnie sciagnałem Projecta i jest ok:):):) dziekowka:)
Awatar użytkownika
maro
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 listopada 2004, 22:52

Post autor: maro »

czy ma ktoś może plik "bmglib.dll"? jest on potrzebny do uruchomienia wtyczki rice video w p64. szukałem już w necie ale pewnie głupi jestem i gdzieś przeoczyłem.
jeżeli można o link prosić z góry dzięki
(ten plik chyba powinien być z pluginem ale u mnie nie było) a może ja coś żle robie?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Biblioteka i plugin do pobrania > tutaj.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Mam pytanie - pod jaką wtyczką najlepiej uruchomić Mario Tennis aby się jeszcze dźwięk nie walił?
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Probuj pod Rice Video v6.x.x. lub Glide64. W przypadku tego drugiego wymagany jest wrapper, jesli nie posiadasz karty graficznej z rodziny 3Dfx.

AFAIK Mario Tennis nie nalezy do grona dobrze / bardzo dobrze emulowanych tytulow, takze nie spodziewaj sie cudow.
Awatar użytkownika
maro
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 listopada 2004, 22:52

Post autor: maro »

bzy dzięki za link. skąd ty to wszystko wiesz?
tylko niepisz że z gogli :D
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zalezy co masz na mysli. Link mialem zabukmarkowany, a z Mario Tennis sie swego czasu meczylem, wiec mam swoj punkt widzenia.

Ale zeby nie sklamac, musze przyznac, ze wiele przydatnych informacji czerpie z gugli, ktore sa moim nieodlacznym atrybutem - cos jak krzywe nogi u Pameli A. - bez nich, ani rusz ;].

BTW; widze, ze wsrod forumowiczow wystepuje [nie]male zainteresowanie emulacja N64. Postaram sie dodac kilka przydatnych adresow do naszej bazy linkow, co by szukanie potrzebnego stuffu stalo sie latwiejszym :].
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Po pierwsze:
bzy dzięki za link. skąd ty to wszystko wiesz?
tylko niepisz że z gogli
Najlepiej to szukać na forum emutalk ;) ale i tam czasami nie ma wszystkiego (lub sie nie rozumie, bo to jest forum angielskie :) ) więc trzeba sie pytać Polaków lepiej obeznanych z tym :)
I po drugie:
Ten wyraz [nie]małe - to "nie" powinno być bez tego nawiasu ;)
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2005, 12:29 przez Zardon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ