GSDX9 v0.5

Jak wiecie zawartość tematyczna strony została poszerzona o emulację systemu PS2 toteż mam sporą przyjemność zaprezentować Wam pierwszego niusa z tej kategorii. Ma radość jest tym większa, że Gabest wypuścił właśnie nową wersję GSDX9 – doskonałego pluginu wideo wykorzystującą standard DirectX 9, a wraz z nią nastepującą listę zmian:

  • dodano funkcję direct frame buffer writes co z pewnością ucieszy grono osób zachwycających się wspaniałymi efektami widocznymi w grach, które w końcu zaczną być wyświetlane (ciekawe tylko jak zwolni to i tak ślimaczą obecnie prędkość emulacji 😀 )
  • dodano opcję przechwytywania sygnału wideo do plików *.avi, dzięki czemu można będzie pochwalić się całemu światu techniką rozprawiania się z przeciwnikami w grach Tekken 4, Final Fantasy X czy Onimusha 2 (jeśli doczekamy się obsługi tych tytułów przez istniejące obecnie emulatory 😛 )
Tak czy inaczej cieszą oczy i serce tak ważne zmiany. Miejmy tylko nadzieję, że kolejne wersje emulatorów PS2 pozwolą Nam je choć w małej części wykorzystać. Tymczasem zapraszam do komentowania niusa no i oczywiście do ŚCIĄGANIA pliku.