Konkursowa pomoc

Kto by pomyślał, że spokojna pogawędka o kolejnym konkursie przeobrazić może się w naprawdę zaciekłą 😀 dysputę? Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że pojawiło się sporo ciekawych pomysłów i naprawdę kreatywnych spostrzeżeń. Jednakże jakby na problem nie spojrzeć wszystkie wypowiedzi opierały się na subiektywnych osądach członków grupy zarządzającej, toteż aby uniknąć kolejnej, konkursowej klęski zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Pomóżcie nam rozwiązać kilka kwestii spornych, których wyjaśnienie pozwoli nam na lepsze przygotowanie kolejnej edycji konkursu.
Aby zapoznać się ze szczegółami kliknij >> TUTAJ <<

Konkurs nr 2 wip

W chwili gdy piszę te słowa wraz z grupą zarządzająca omawiamy szczegóły dotyczące przeprowadzenia drugiej edycji konkursu w serwisie PSePSXe. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że:

  • nowy konkurs będzie o wiele prostszy i mniej wymagający niż jego poprzednik
  • zadanie konkursowe nie będzie wymagało wykazania się wiedzą nt. emulacji
  • nagroda będzie o wiele atrakcyjniejsza, gdyż stanowić będzie zbiór nie 2, nie 3, a 5 (słownie pięciu) oryginalnych gier na PSXa. Zobaczcie zresztą sami

Więcej informacji na temat nowego konkursu, już niedługo.

Zbijanie bąków

Najwyższy czas na aktualizację, jednakże w związku z faktem, że teoretycznie mam jeszcze wakacje w dzisiejszej aktualce zajmiemy się zbijamiem bąków. Tym oto sposobem do działu {Multimedia > Grafika} trafia zestaw screenów z gry BayBlade

Quiz zakończony

Jako, że na IRChat`owym, czwartkowym spotkaniu nikt się nie zjawił 🙁 chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że spośród siedmiu osób, które wzięły udział w naszym quizie nikt nie odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania, co niezmiernie mnie dziwi gdyż na łamach serwisu znaleźć można było 80% odpowiedzi. Tym to właśnie sposobem zamknąłem pierwszy quiz, udostępniłem prawidłowe odpowiedzi i postanowiłem przeznaczyć nagrody na powiększenie puli wygranych w następnym, o wiele prostszym i o niebo mniej wymagającym konkursie. Więcej informacji na ten temat przeczytacie już niedługo.

Quiz na finiszu

Przypominam, że do zakończenia trwającego właśnie konkursu pozostało jedynie 5 dni. W związku z małą ilością głosów postanowiłem ponowić promocję – wszyscy użytkownicy forum, którzy: klikną w banner „Top Listy” lub banner „Allegro”, skomentują 1 Recenzję lub 1 Niusa i prześlą mi „ładną” PW otrzymają (p)odpowiedź na jedno, dowolnie wybrane pytanie. Nie zwlekaj weź udział w konkursie i zgarnij ukazaną poniżej nagrodę >


Jednocześnie informuję, że oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu zakończenia quizu tj. 16 września 2004 o godzinie 20:00 na łamach naszego IRChatu. Zapraszamy gorąco wszystkich zainteresowanych.

Małe zmiany

Od ostatniej aktualizacji minął ponad miesiąc, więc postanowiłem by nie wyjść z wprawy wprowadzić kilka zmian:
Bannery: dziś przypadkowo zauważyłem, że padł system bannerów (ciekawe czemu nikt mi o tym nie doniósł), więc pośpiesznie naprawiłem to niedociągnięcie. Chwilę później doszedłem jednak do wniosku, że należy zapobiec takiej sytuacji w przyszłości i postanowiłem napisać go od początku – dzięki temu obsługa bannerów jest sporo szybsza i praktycznie niezawodna.

Skoro już wziąłem się za poprawki to czemu nie dopracować bloków, tak oto powstały:
Gorące dyskusje: w których znajdziecie odnośniki do tematów (także tych starych), w których prowadzone są najświeższe i najgorętsze dysputy.
Ciekawe linki : w sposób losowy generuje odnośniki do stron z naszej bazy linków zamiast pokazywać najczęściej odwiedzane przez strony jak było wcześniej.

Nie omieszkałem również wrzucić troche nowości i tym sposobem w pod-dziale Muzyka znalazły się pobieralne utwory z następujących gier:

  • Beyond the Beyond
  • Castlevania: SotN
  • Front Mission 3
  • Megaman 8
  • Suikoden 2
  • Vagrant Story
Zapraszam do ściągania plików oraz do komentowania dzisiejszych nowości – ciekaw jestem czy uważacie je choćby za (troszkę 8) ) użyteczne ❓