Terminowe zmiany

W związku z małą popularnością [dużo osób pytało mnie o konkurs, a ich prace jak dotąd nie pojawiły się] konkursu po walnej naradzie serwisowa komisja konkursowa podjęła decyzje o nieznacznym przedłużeniu trwającego obecnie konkursu. W związku, z czym chcę poinformować wszystkich wszem i wobec, że ostateczny termin nadsyłania prac został ustalony na 12 grudnia b.r., natomiast ogłoszenie wyników nastąpi trzy dni później, czyli 15 grudnia 2004 r.
Jednocześnie chciałbym gorąco zachęcić wszystkich do udziału w konkursie gdyż: zadanie jest proste i przyjemne (wystarczy posiedzieć godzinkę nad Word-em), nagród jest sporo (w sumie 6 oryginalnych gier), a szanse ich zdobycia ogromne (w chwili obecnej, liczba nagród = liczba uczestników).

Konkurs na finiszu

Już za siedem dni grudzień, za siedem dni mija również termin nadsyłania prac do drugiej edycji konkursu, w której do zgarnięcia jest sześć oryginalnych gier na PSXa.


Jeśli więc masz chrapkę na oryginalne i w pełni darmowe oprogramowanie dla systemu Sony PlayStation nie zwlekaj, prześlij nam swoją pracę i weź udział w konkursie.

Bannerowa zmiana

Zawartość tematyczną strony, layout i materiały zawarte w serwisie zmieniliśmy już dawno, a stare bannery pozostały toteż w dzisiejszej aktualizacji wrzucam na serwer nowe opaski i przyciski, które wydaje mi się lepiej odwzorowują klimat i zazwartość serwisu. Oto przykład takiego bannerka.


Pełny asortyment jest dostępny TUTAJ. Jeśli ktoś ma ochotę wystawić na własnej stronie nie bronie, wręcz zachęcam 🙂

Music update

Wygląda na to, że w końcu udało mi się szczęśliwie nadrobić wszystkie zaległości i jeśli nie wystąpią jakieś komplikacje może uda mi się napisać kolejny artykuł. Tymczasem jednak, wrzucam kolejną porcję muzyki do pobrania:

  • Final Fantasy 5
  • Kartia
  • Lunar:SSS
  • Star Ocean: SS
  • Wild ARMs
Osoby zainteresowane ściągnięciem ścieżki dźwiękowej z powyższych gier zapraszam gorąco na łamy działu Muzyka.

Pliks-Fix

Pogrzebałem trochę w downloadzie i następujące pliki:

  • FF9PL CD1
  • FF9PL CD2
  • CVGS 1.41d
  • CVGS XP Video Patch
  • ePSXe 1.5.1
Znów są dostępne do ściągnięcia. Wszystkie osoby zainteresowane powyższymi aplikacjami zapraszam gorąco do działu Download.

PSePSXe na Allegro

Masz trochę zbędnej gotówki? Chcesz wspomóc finansowo serwis PSePSXe, a może masz ochotę zostać fundatorem nagrody do kolejnego konkursu i sprawić, że na setkach emu-maniakalnych twarzy zagości szczery wyraz zadowolenia (bo jak ktoś może się cieszyć, gdy w konkursie takie kiepskie nagrody – cóż, jestem tylko biednym studentem 🙂 )? Co powiesz jak w bonusie otrzymasz również miesiąc reklamy bannerowej na łamach naszej strony?


Brzmi kusząco? Chcesz pomóc, ale masz pewne obiekcje? Nie pękaj, weź udział w publicznej i co ważniejsze bezpiecznej licytacji prowadzonej w serwisie Allegro (link powyżej).

Konkurs na półmetku

Poprzedni tydzień z pozoru miał być spokojny. Jednakże pozory lubią mylić i w natłoku obowiązków nie byłem w stanie przygotować nowych materiałów. Wydaje się, że developerzy również mają ręce pełne roboty toteż dzisiejszego niusa ograniczam do przypomnienia, że do końca obecnego konkursu pozostało zaledwie 25 dni, a nagrody czekają


Jednocześnie zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich osób planujących wziąć udział w konkursie o w miarę możliwości szybkie i systematyczne nadsyłanie prac konkursowych, dzięki czemu zapobiegniecie późniejszemu natłokowi w pracy jury, a kto wie może i zyskacie dodatkowe punkty.