P.C.S.X.2 v0.7 test

Przyznam się szczerze, że w obecnej sądzie głosowałem na korzyść PCSX2, a to dla tego, że najnowsza wersja emulatora sprostała wszystkim wymogom jakie przed nią postawiłem…


Chcesz wiedzieć czego wymagałem od najnowszego emulatora PS2 i czemu właściwie się tak bardzo zachwycam? Kliknij w powyższy obrazek.

Marry X-Mas

W imieniu całej redakcji „Polskiej Strony ePSXe”, twórców emulatora ePSXe [greetz Galtor :] oraz swoim własnym chciałbym złożyć wszystkim odwiedzającym moc serdecznych życzeń:


Zdrowych, pogodnych, pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, oraz mniej spokojnej, tudzież szalonej i ekscytującej zabawy w noc Sylwestrową.

Korespondencja

Musze się pochwalić, że ostatnimi czasy dostałem kilka naprawdę interesujących wiadomości i maili, które zasługują na wzmiankę i komentarz na stronie głównej. Pozwolę sobie zacytować fragmenty dwóch z nich.

Cytuje:
Jestem nowym użytkownikiem waszego forum. Już jakiś czas temu byłem, ale nie miałem czasu. W tematy ePSXe wróciłem ostatnio […]Przy okazji spolszczyłem parę pluginów [..tu całkiem spora lista plików..]. Jeżeli chcecie mogę je wam przesłać do przetestowania i ewentualnego udostępnienia. Mam zamiar również spolszczyć gpupeteogl206 i plik pomocy, ale tłumaczenie może mi zabrać trochę czasu, a niestety nie mam go zbyt dużo.

Kolejny tekst
Cytuje:
Mam kilka recenzji mojego autorstwa, a to, dlatego że kiedyś prowadziłem stronę o grach na NESa SNESa PSXa GBC GBA – ChaosGames się to zwało. A wcześniej pisałem recki do kącika w CDA – Konsole Zone (głównie pisałem do pierwszych numerów). […]W najbliższym czasie prześle Ci moje recki.

Oczywiście powyższe listy nie pozostały bez odpowiedzi, gdyż zaistniała sytuacja nie zdarza się co dzień. W zasadzie niezwykle pocieszający jest fakt, że w chwili, gdy większość osób związanych z PSX-Emu-sceną zaprzątnięte jest w bezmiarze obowiązków dnia codziennego [wiem coś o tym] odnajdują się osoby chętne poświęcić swój czas i energię dla innych, nieznajomych, anonimowych graczy i fanów PSXa rozsianych po rubieżach internetu [qrcze, coś mnie dzisiaj wzięło na głębokie słowa :]. Tak czy owak z tego oto miejsca chciałbym Wam gorąco podziękować – HOT TNX 4U.

BTW; Mam nadzieję że autorzy cytowanych tekstu nie będą mi mieli za złe publikacji korespondencji, szczególnie w tak okrojonej wersji 🙂

P.C.S.X.2 Download

Niewątpliwie nowinką tygodnia jest pojawienie się nowej, długo oczekiwanej wersji PCSX2. Oczywiście nie pozostajemy w tyle i do działu Download trafiają następujące pliki:

 • PCSX2 0.7 (najnowsza wersja najbardziej zaawansowanego emultora PlayStation 2)
 • GSsoft 0.8 (najnowszy plugin wideo dla emulatora PCSX2)
 • CDVDiso 0.4 (najnowszy plugin obsługujący napędy CD-ROM/DVD dla emulatora PCSX2)
 • PadWin 0.8 (najlepsiejszy plugin sterowania dla emulatora PCSX2)
 • Dev9Null 0.2 (najlepsiejszy plugin rozgrywki sieciowej dla emulatora PCSX2)
Życzę miłego ściągania i zapraszam gorąco do komentowania poprzedniego niusa (jak Wam idzie testowanie ❓ )

Nagrody wędrują do:

No i minęła godzina dwudziesta, więc zgodnie ze wcześniejszymi obietnicami ogłaszam oficjalne wyniki drugiej edycji konkursu:

  I miejsce – Ashley Riot (90/100 pkt.)
  II miejsce – AdminWooman (78/100 pkt.)
  III miejsce – grzybiarz (46/100 pkt.)
Gratulujemy zwycięzcą. Równocześnie prosimy laureatów o kontak przez PW, ewentualnie e-mail w celu ustalenia sposobu dostarczenia nagród.

Konkurst#2 zakończony

Wedle wcześniejszej zapowiedzi, może z niewielkim poślizgiem, ale druga edycja konkursu została ostatecznie zakończona. Ogłoszenie wyników nastąpi wedle ustalonego wcześniej rozkładu dnia 15 grudnia 2004 roku ok. godziny 20:00.

Final Music

Nowy miesiąc już w pełni – najwyższy czas na aktualizację. Zaczniemy od standardowej ostatnimi czasy pozycji, czyli działu {Multimedia > Muzyka}, do którego trafiają wysokiej jakości (pliki PSF i PSF2 ) utwory z serii FF. Miłośnicy Finali pewnie będą zadowoleni bo na świąteczną atmosferę zamiast tradycyjnych kolęd wypełni ścieżka muzyczna z:

 • Final Fantasy VII
 • Final Fantasy VIII
 • Final Fantasy IX
 • Final Fantasy X
 • Final Fantasy X-2
 • Final Fantasy XI
BTW; Przypominam, że jutro, o godz. 20 upływa ostateczny termin nadsyłania prac do drugiej edycji konkursu.

Mikołaj

Pewnie czekacie na jakieś życzenia? A no to się doczekaliście 🙂Gdy Mikołaj Cię ominie,
zrób na wieczór smutną minę,
bo to obowiązek Świętych
by przynościć nam prezenty!