A-Testerzy poszukiwani

Możliwe, że w natłoku informacji uciekła Waszej uwadze pewna ważna wiadomość, toteż postanowiłem ją powtórzyć. Otóż poszukuję trzech osób skorych do pomocy przy testowaniu nowego projektu związanego z serwisem PSePSXe. Co ważniejsze same testy są proste, szybkie (jeśli człek się spręży) i niezwykle przyjemne 😀 Cóż tu dużo pisać, osoby zainteresowane proszone są o dodanie komentarza / odpowiedzi do tej wiadomości.

Server vs. Posty

W związku z zaniepokojeniem użytkowników chciałbym poinformować wszystkich, że znikające posty na forum nie są wynikiem działalności Moderatorów czy mojej, lecz działań o całkiem innym charakterze.

Otóż, z miesiąca na miesiąc drastycznie wzrastała liczba odwiedzin zarówno PSePSXe, jak i hostującego nas serwisu EmuFanatics. Zwiększone zainteresowanie serwisami spowodowało zaś podjęcie decyzji o przeniesieniu serwisów na szybszy serwer. Niestety w czasie przeprowadzki (ktoś to wogóle zauważył ❓ 😛 ) do przywrócenia danych użyto ostatniej istniejącej kopii bezpieczeństwa, to natomiast spowodowało zniknięcie ostatnich wpisów na forum.

Przepraszam za utrudnienia, jednocześnie mam nadzieję, że szybszy serwer przypadnie Wam do gustu 😀

Pozdrawiam gorąco,
/winter_mute/

Zmiany tu…

… zmiany tam, zmiany dobrze robią nam 😛 Cóż, tym razem kilka pomniejszych poprawek i informacji o których warto napisać. Zaczynamy.

  • W końcu poprawiłem ankiety, które w końcu poprawnie zliczają wszystkie głosy. Można było to zrobić dużo wcześniej, ale skoro nikt się nie upominał to co się będę 😛
  • Dodałem trochę przydatnych (mniej lub bardziej) informacji do działu FAQ, dotyczących ściągania plików (tona zgłoszeń niedziałających plików dziennie nie przypada mi do gustu) i emulatorów systemu PS2 (ostatnio temat na topie)
  • W związku z faktem, że po tygodniu oczekiwania w tematach „Zjawy” oraz „Kocha, nie kocha ;]” nie otrzymałem żadnej odpowiedzi postanowiłem podjąć radykalne kroki i zacząć zamykać działy w serwisie. W chwili do kasacji mam zamiar wziąć Gry, czy będzie coś więcej – to już zależy od Was.
  • W końcu mam ferie, a tym samym trochę wolnego czasu. Jako, że nie lubię leżeć brzuchem do góry zabrałem się za kolejny projekt, który w chwili gdy pisze te słowa jest w dość zaawansowanym stadium. W zasadzie mam zamiar przeprowadzić drugie testy, toteż potrzebuję pięciu ochotników, którzy chcą zabawić się w BetaTesterów. Osoby zainteresowane proszę o dodanie komentarzy do tego niusa.
I to bybyło na tyle. Logout 😀

Emcefreak recenzuje

Znów musze przykro rozczarować megalomanów, gdyż po raz kolejny nie zobaczą/usłyszą nowych kawałków. Zamiast tego ucieszą się wszyscy miłośnicy literatury pięknej bo łamy działu recenzje trafiają dwie kolejne prace autorstwa emcefreak, w których to opisał następujące gry:

Zapraszam gorąco do lektury, szczególnie upalnie miłośników SquareSoftu (obecnego Square-Enix) oraz fanów strategii turowych.

PCSX2 v0.7 c.d.2

Widzę, że pomimo moich usilnych starań sporo osób wciąż głosuje na niekorzyść PCSX2. Może więc prezentowane dziś screeny pozwolą coś zmienić w tej kwestii. Zapraszam do oglądania – wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.


Jeśli jednak, okaże się że to za mało rzućcie także okiem na naszą listę pre-kompatybilności emulatora PCSX2.

P.C.S.X.2 v0.7 c.d.

W związku z faktem, że nowa wersja PCSX2 cieszy się dużą popularnością – świadczyć o tym może choćby liczba screenów w naszym testowym temacie, która w chwili obecnej przekroczyła barierę 50 obrazków


Pozwolę sobie po raz kolejny zareklamować ów topic na stronie głównej serwisu, tudzież zaprosić wszystkich gorąco do przejrzenia nadesłanych shotów.

Recenzje Ashleya

Wbrew podejrzeniom co poniektórych tegoroczną serię aktualizacji nie zaczniemy od działu Muzyka lecz od publikacji zalegających w poczekalni recenzji. Na pierwszy ogień idą prace Ashley Riota, za które otrzymał pierwszą nagrodę w ostatnim konkursie. Zapraszam do lektury dwóch doskonałych recenzji, jeszcze lepszych gier:

BTW; Tak wogóle to wszystkiego najlepszego w nowym, 2005 roku 😀